Ekonomi

Vodafone Business’tan depremzede işletmelere teknolojik destek

Depremden etkilenen işletmelere teknolojik destek. İşletmelerin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone Business, Destek Paketi ile OHAL ilan edilen Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elazığ’ın da aralarında bulunduğu depremden etkilenen 11 ildeki işletmelerin çarklarını yeniden döndürmelerine katkı sağlayacak.

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu Bulut Bilişim, Veri Kurtarma-Yedekleme ve Radyolink gibi teknolojik çözümleri en uygun şekilde sunmayı hedefleyen Vodafone Business, işletmelerin altyapı ve yedekleme ihtiyaçlarını 6 ay ücretsiz, 18 ay indirimli olarak karşılıyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu, deprem felaketinin yaralarını hep birlikte sarmak için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

“Sağladığımız Destek Paketi ile Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elazığ olmak üzere 11 ilde deprem felaketinden etkilenen işletmelerin altyapı ve yedekleme ihtiyaçlarını karşılıyoruz” diyen Kestioğlu, “11 ildeki işletmeler Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip. İşletmelerin önümüzdeki dönemde elde edecekleri verimlilik artışları ve performans kazanımları da ülkemizin ekonomik büyümesinde kritik rol oynayacak. Vodafone Business olarak tüm imkânlarımızı kullanacak ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Başa dön tuşu