UCLA ve USC’nin Pac-12’yi Big Ten’e düşürmesi bekleniyor

Futbol ve erkek basketbolunun ötesinde, UCLA ve USC sözde Olimpik güçlerdir. Örneğin USC, son on yılda plaj voleybolu, bayanlar açık hava atletizm ve erkek tenisinde ulusal şampiyonluklar kazandı. UCLA, kendi adına, beyzbol, plaj voleybolu, kadın jimnastiği, kadın futbolu, voleybol ve kadın tenisinde son şampiyonluklar kazandı. Her iki okul da Pac-12 sponsorluğunda erkekler veya kadınlar için yapılmayan sutopunda şampiyonluklar kazandı.

Los Angeles Eyalet Koleji, Pa. New Brunswick, NJ; Ve rekabet için College Park, MD.

Bu anlaşma görev süresine gölge düşürebilir Kevin Warren2020’de liginin başlamasından bu yana eleştiri konusu olan Big Ten komiseri 2019’dan beri oynamamaya karar verdi Enfeksiyon nedeniyle sonbahar futbol sezonu. Konferans sonunda kararını tersine çevirse ve planladığı oyunların bir kısmını sahnelese de, bölüm Warren’ı takip ediyor. (Çanta-12, altında Larry Scott2020 futbol sezonunu iptal etti ve yeniden canlandırdı.)

Aynı zamanda, USC ve UCLA’nın ayrılması keskin bir test oluşturuyor George Kliavkov, Bir yıl önce Pak-12’nin komiseri oldu. Geçen Ağustos, Oklahoma ve Texas tarafından alınan kararların ardından lig, kısmen “12 üniversitemizin mevcut rekabet gücü ve entegrasyonu” nedeniyle “şu anda” genişleme planı olmadığını söyledi.

Perşembe günü yaptığı açıklamada Pac-12, günün ilerlemesine “çok şaşırdığını ve hayal kırıklığına uğradığını” söyledi ve üye eklemeye açık olmasını önerdi.

Şimdilik, en azından konferans üyeleri arasında California, Oregon, Stanford, Utah ve Washington yer alıyor.

Kevin Damlalık Katkıda bulunan rapor.

READ  Elon Musk'ın SpaceX'i önemli bir mektupta en az beş kişiyi vurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.