Ubisoft, Tom Clancy’nin The Division Revival’ını Duyurdu

Ubisoft, akıllı telefonlar için looter shooter serisinin 2023’te piyasaya sürülecek olan yeni oynaması ücretsiz oyunu Tom Clancy’s The Division Resurgence’ı duyurdu.

Daha büyük konsolu ve PC kardeşleri gibi, Resurgence, yeni bir hikaye kampanyasıyla birlikte “önemli hikaye olaylarına yeni bir bakış açısı” sunacak, açık bir dünyada geçen üçüncü şahıs nişancı RPG’si olacak.

Ölümcül bir virüs salgını ve hükümetin düşmesinden sonra, kriz sonrası Amerika’da Stratejik Vatan Birimi’ne bağlı bir ajan olarak tekrar oynuyorsunuz. Başlık!

Division Revival Resmi Tanıtım Fragmanı

Diriliş için bir basın açıklaması, hem solo hem de kooperatif PVE aktivitelerinden bahseder.

Revival’ın gelecek yılki tam sürümünden önce, şimdi kaydolup deneyebileceğiniz oyunun kapalı bir alfa sürümü mevcut olacak.Bölüm 2: Canlanma ekran görüntüsü.

Bugün erken saatlerde, Ubisoft onayladı Bölüm 2, 2023’e kadar beşinci yıl boyunca yeni içerik ve destek alacak. Aynı zamanda, bir mobil yan ürünün yolda olduğundan da bahsetti – işte burada.

Ek olarak, Ubisoft’un The Division serisinde başka bir oyunu daha var. Heartland, konsollar ve PC için serinin oynaması ücretsiz girişi olacak, ancak ne zaman geleceğini henüz duymadık. Belki daha fazlasını öğreniriz Eylül ayında yakın zamanda duyurulan Ubisoft Forward etkinliği?

READ  SpaceX hat-trick rekorunu kırdı ve 36 saatte 3. roketi fırlattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.