Todd ve Julie Chrisley dolandırıcılık ve vergi suçlarından hüküm giydi.CNN

Reality TV yıldızları Julie ve Todd Chrisley, Pazartesi günü federal mahkemede mahkum edildi.

“Chrisley En İyisini Bilir” çifti, Haziran ayında bankaları 30 milyon dolardan fazla dolandırmak için komplo kurmaktan suçlu bulundu. CNN daha önce bildirdi. Ayrıca, İç Gelir İdaresini dolandırmaya teşebbüs de dahil olmak üzere çeşitli vergi suçlarından suçlu bulundular.

Vergi Kaçakçılığıyla Suçlanan “Grizzly En İyisini Bilir” Yıldızları (2019)

Yargıç Eleanor L. Ross Todd, Chrisley’i üç yıl denetimli tahliye ile 12 yıl hapis cezasına çarptırdı. Karısı Julie Chrisley, yedi yıl hapis ve üç yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırıldı. ABD’nin Georgia Kuzey Bölgesi Savcısı Ryan Buchanan, ceza duruşmasının ardından düzenlediği basın toplantısında, muhasebecileri Peter Tarantino’nun üç yıl hapis ve üç yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırıldığını söyledi.

Adalet Bakanlığı, davadaki ifadeye göre Chrisley’lerin sahte banka beyanları, denetim raporları ve mali beyanlar sunarak krediyi alabildiğini söyledi. Bir DOJ basın açıklamasına göre para lüks arabalar, tasarımcı kıyafetleri, emlak ve seyahat için kullanıldı.

Daha sonra, eski realite şovlarında milyonlarca dolar kazanırken, Chrisley’ler muhasebecileriyle birlikte IRS’yi dolandırmak ve gecikmiş vergileri toplamaktan kaçınmak için komplo kurdular.

“Chrisley Knows Best”, 2014 yılında USA Network’te çıkış yaptı. Duruşmadan önce çekilen yeni bölümler gelecek yıl başlayacak.

Salı günü geç saatlerde CNN’e yaptığı açıklamada, ailenin Burr & Forman LLP’den avukatı Alex Little kısmen şunları söyledi: “Dün Chrisley ailesi için zor bir gündü. Ancak Todd ve Julie inançlı ve bu inanç onlara güç veriyor. inançlarına başvururlar.

Raporda, soruşturmanın “ciddi ve tekrarlanan hatalarla gölgelendiği” ve “ileriye giden yol konusunda iyimser kaldığımız” belirtildi.

CNN, Pazartesi günkü ceza hakkında yorum yapmak için Tarantino’nun temsilcilerine ulaştı.

READ  Mary Beltola Sarah Palin'i Engellemeye Çalışıyor, Alaska Sıralamalı Seçim Oylama Sonuçlarını Tabloluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.