Tiger Woods, PGA Şampiyonası’ndan çekildi

Ardından PGA Tour’un yükselen genç yıldızı Cameron Young ve 43 yaşındaki iki kez Masters şampiyonu Pappa Watson geldi.

Cumartesi akşamı maçın sonunda, ikinci büyük golf şampiyonasında oynayan 27 yaşındaki Pereira, kendinden emin, cesur ve tekrar liderlik tablosunun zirvesindeydi. Üçüncü turda 69’dan sonra, Pazar günü Jaladoris ve İngiltere’den Matthew Fitzpatrick’e karşı üç vuruşluk bir farkla son tura girecek.

Pereira, bir orta rauntta tökezledikten sonra, diğer üçüncü tur yarışmacılarını 13. ve 14. deliklerde bir dizi kuşla geçti. Ardından, 18’inci yeşil tribünle onu neşelendirmek için, maçın dokuz-altına kadar gitmek için 27 metrelik bir Birdie su birikintisi batırarak gününü bitirdi.

Pereira dünyada 100. sırada olmasına ve profesyonel golfte popüler olmamasına rağmen, bu yıl PGA Tour’da ilk üçe girdi ve en iyi küçük lig devresi olan Korn Ferry Tour’un turunda üç kez kazandı. .

Jaladoris Cumartesi günü düz bir başlangıç ​​yaptı, önceki dokuz overde dört over ve 39 sayı attı, ancak Rocky 73 atış yapmak için bazı sıkıntılarını iyileştirerek kendini kanıtladı.

İlk iki deliğini açtıktan sonra, Fitzpatrick turu boyunca beşin altındaydı ve 67 sayı attı.

New York’un eteklerindeki Sleepy Hollow Country Club’da uzun süredir golfçü olan David Young’ın babası Young, 296 yarda barı 4 17. deliği yeşile sürdü ve kısa ayaklı bir kartal için geç bir ücret talep etti. Turunda dört kuşla, Young 67 puan aldı ve genel olarak beş yaş altı dördüncü oldu.

READ  ABD'de istihdam artışı Temmuz'da beklenmedik bir şekilde arttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.