The Ringer Staff’ın 2022 NFL Sezon Ortası Playoff Tahminleri

NFL sezonunun resmi olarak dokuz haftasındayız ve lig hakkında çok şey biliyoruz. Bu egzersizi sezon öncesinde denedim. Chiefs yine Chiefs gibi görünüyor, Geno Smith ve Seahawks ligi şok ediyor ve NFC’de yeni süper güçler ortaya çıktı. Kemerlerimizin altındaki yarım mevsimlik bilgiyle, işte buradayız hoparlör Personelin sezon ortası NFL playoff tahminleri.

Kevin Clarke: Packers’ı neden sezondan önce seçtim? Her şeyden önce, ben bir aptalım. İkincisi: Kadronun Aaron Rodgers’ın MVP tipi bir sezon daha geçirmesine yardımcı olacak kadar iyi olduğunu düşündüm. Rodgers bu tür bir performansın oldukça gerisinde kaldı ve bu kadro bunu telafi etmek için yeterince şey yapmıyor (açık olmak gerekirse, çoğu kadro, elit QB mücadele ederse aynı kaderi yaşıyor). Bunun yerine, futbolun en iyi oyun kurucusu Patrick Mahomes ve Kansas City’nin kadrosu, oynamaya devam ettiği sürece bir Super Bowl kazanmaya yetecek kadar iyi. Chiefs, maç başına futboldaki herkesten daha fazla puan aldı ve yakın zamanda bitmeyecek.

Nora Princiotti: Önümüzdeki üç ay boyunca podcast’lerde “ulnar kollateral bağ” kelimelerini çok fazla söylemek zorunda kalmayacağımı garanti edebilseydim, AFC’nin Super Bowl temsilcisi olarak sezon öncesi faturalarımı seçerdim. Ama Josh Allen’ın fırlatma dirseği nedeniyle yaralanması, Chiefs’i içeri alma konusunda beni endişelendirmeye yetiyor. Kansas City, Tyreek Hill’in “her yerden skor” yeteneğini kaybetmiş olabilir, ancak yine de yetenekli bir hücumu var. NFL ve Patrick Mahomes en iyi döneminde oynuyor. Bu kombinasyonu, NFC’deki en eksiksiz takım olan en az deneyimli Eagles’a karşı alırdım.

Steven Ruiz: Ağustos ayında kazanmak için Chiefs’i seçtim ve fikrimi değiştirmem için hiçbir sebep vermediler. Bir şey olursa, ligin geri kalanı bana daha iyimser olmam için bolca sebep verdi. Bu sezon Kansas City’yi yendikten sonra Buffalo’ya geçmeyi düşünürdüm. NFC tarafındaki seçimim haftaya göre değişiyor ve bu, 49ers için hissettiğim zaman olacak. Sağlıklı olduklarında, yetenek açısından yenilmez Eagles ile boy ölçüşebilirler ve Kyle Shanahan’ı (ve DiMeco Ryans’ı) Nick Siriani’yi (ve Jonathan Cannon’ı) tereddüt etmeden alırdım. Kalbim, Super Bowl’da NFC’yi temsil etmesi için Geno Smith’in Seahawks’ını seçmek istedi ve dürüst olmak gerekirse, bir şansları olduğunu düşünüyorum, ama bunu yapamayacak kadar korkaktım.

ben solakım: Müdür seçmek sıkıcıdır. Müdür seçmek sıkıcı mı? Her zaman liderlerle hangi takımın rekabet edebileceğini bulmaya çalışıyormuşuz gibi geliyor ve cevap şu: şanslı takım! Chiefs, Mahomes devraldığından beri bir AFC playoff maçında yenilmedi, bu yüzden onları sahaya karşı alacağım. Tarihi bir Lamar Jackson koşusu ya da Justin Herbert koşusu ya da Josh Allen koşusu ya da Tua Tagovailoa koşusu yaparsak, ne kadar heyecan verici! Ama param için bana Mahomes ver.

Sheel Kapadia: Sezondan önce kazanmak için Bonoları seçtim ve Allen dirseği yaralanması beni sinirlendirse de onlara bağlı kalıyorum. Bono, NFL’yi +102 puanlık bir farkla yönetiyor. Savunmanın sağlıklı kalması gerekiyor ve NFL’de savunması en zor olanlardan biri. Alan’ın sakatlığı ciddileşirse, sanırım liderliğe geçeceğim. Neden kartal yok? Dinleyiciler için yapamadım The Ringers Philly Özel, kim (belki de haklı olarak) onları suçlarsam ve boğulurlarsa. Burada düşünce sürecime bir pencere sunmaktan mutluluk duyuyorum. Umarım her şey mantıklıdır.

Lindsey Jones: Şu anda iki nedenden dolayı bu seçimle olduğundan daha az kendime güvenim var: (1) Allen’ın dirseğini çevreleyen mevcut belirsizlik ve (2) Patrick’i çıldırtan Mahomes. Ama yine de, sağlıklı olduğunda, Bonoların NFL’nin yukarıdan aşağıya en iyi kadrosuna, QB’de süper bir ucube, sağlam koçluk ve önemli iç saha avantajına sahip olduğuna inanıyorum. 1 tohum. Buffalo AFC’yi gerçekten kazanabilirse, NFC seçimim Eagles’ın yapmayacağı şekilde test edilecek.

Danny Kelly: Chiefs, sezon dışında Tyreek Hill’i takas etti ve hücumları bir şekilde… rayına oturdu mu? Geçen yıl bu noktada, Kansas City maç başına 24.6 sayı ortalaması ile 15. sıradaydı. Bu sezon maç başına ortalama 30.4 sayı ile NFL’de zirvedeler. Sürüş başına ortalama daha fazla puan alıyorlar (yine birinci sırada yer alıyorlar), oyun başına daha fazla beklenen puan ekliyorlar (ilk) ve hücum DVOA’ları geçen yıl bu zamana kıyasla ikiye katlandı. Mahomes bir çeşit sihirbazdır. Ben sadece o adamla yuvarlanacağım.

Danny Heifetz: Allen’ın kolunun şimdi ve şubat arasında kesilmesi ihtimaline rağmen, Super Bowl seçimim olarak Bonolara bağlı kalıyorum. Ofansif olarak, Bonoların bir kova almak için diğer tüm takımlardan daha fazla yolu var. Defansif olarak, Bonoları diğer sporlarla karşılaştırmak kolaydır: Buffalo’nun savunma hattı, oyuncuları bir hokey takımı gibi döndürebilir ve Von Miller, All-Star’a daha yakındır. Bu takımı yavaşlatan tek şey sakatlıklar ve nesil değiştiren Buffalo oyunu trajedisinin ezici ağırlığı.

Rodger Sherman: Senenin başında faturaları topladım ve şimdi hala onları topluyorum. (BEN Hiçbir zaman Josh Allen hakkındaki yorumlarımı değiştirin.) (Bana bakma.) NFL’deki en iyi puan farkına sahipler (+102) ve oyun başına en fazla yarda ortalamaları (6,5, bu da onları dünyanın en iyi 20 takımından biri yapıyor) her zaman). Bunu, kariyerinin en komik Allen müdahalelerinden bazıları da dahil olmak üzere, bir oyunda iki top kaybı gerçekleştirirken yaptılar – ve onlardan birçoğu oldu. Bills ligdeki en iyi takım ve tam potansiyelleriyle oynamıyorlar. Ocak ayında Buffalo olacak olan ev sahibi avantajı elde etmek için hala sıradalar. eğlenceli

austin gayle: AFC joker yarışı, sezonun ikinci yarısında mutlaka görülmesi gereken bir TV olacak. Bengals, Jets, Patriots, Chargers ve Dolphins üç joker noktasından biri için rekabet etmek zorunda kalacak ve Broncos veya Browns gibi üç kazanan takımları hesaba katmayacak. ESPN’nin Futbol Güç Endeksi’ne göre, New England ve Cincinnati kalan birinci ve ikinci en zorlu programlarla karşı karşıyayken, New York ikinci en kolay zamanla karşı karşıya. Mack Jones ve Zach Wilson’ın takımları playoff futboluna bakarken, sezon sonrası harika suçlarım (ve harika oyun kurucularım) var.

READ  Buffalo Blizzard 2022: Göl etkili kar Buffalo, New York'u gömdü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.