Tamar Hamlin: Sözcü, Buffalo Bills savunmasının hala “uzun süredir iyileşme sürecinde” olduğunu söylediCNN

iki haftadan fazla Buffalo Bills güvenliği Tamar Hamlin Bir maç sırasında kalp krizi geçiren Hamill’in temsilcisi, defansın önünde uzun bir yol olduğunu söylüyor.

Hamlin’in uzun süredir arkadaşı ve iş ortağı olan Jordan Rooney, CNN’e şunları söyledi: “Hastaneden taburcu olmasına rağmen, Tamar hala uzun bir iyileşme sürecinde.

“Tamar’ın hala oksijene ihtiyacı var ve kalbi düzenli olarak izleniyor. Ekiple birkaç ziyareti oldu, ancak yine de çok kolay iyileşiyor. İyimser, pozitif ve bununla mücadele etmeye devam etmeye hazır.

Rapor, Bills baş antrenörü Sean McDermott’un gazetecilere Hamlin’in neredeyse her gün takım tesisinde olduğunu söylemesinin ardından geldi. CNN daha önce bildirdi.

Çarşamba günü Hamlin’den McDermott, “Genel olarak sınırlıydı, ancak geliyor – ve aslında bugün veya dün başladı – biraz rutine geri dönmeye, kendini yeniden alıştırmaya, her seferinde bir bebek adımı atmaya çalışıyor,” dedi.

“Görünüşü, burada dolaşması gibi, bu olumlu bir şey ve üç kişiyi görmek [Hamlin wears the No. 3 on his jersey] Gülümseyin, el sallayın, kalplerini kaldırın, itin. Tesisin etrafında yüzen bir pozitif enerji balonu,” dedi hücum yan hakemi Dion Dawkins.

The Bills, Pazar günü 15:00 ET’de AFC Tümen Turunda Cincinnati Bengals ile oynayacak – Buffalo’nun Hamlin Stadyumu’nda çöktüğünde oynadığı takım.

READ  Avustralya Seçim Canlı Duyuruları: Seçmenler Scott Morrison'ın kaderine karar veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.