Steve Bannon’un davası başlıyor: canlı güncellemeler

Avukat Amanda Vaughn, Meclis komitesi çalışanı Christine Amerling’in hükümetin duruşma sırasında sunacağı şeyle ilgili ifadesinin ön izlemesini yaptı.

Vaughn, Amerling’in “Kongrenin hangi yasaların yardımcı olacağını bulmak için araştırma yapması gerektiğini” ve bu amaçla komiteler kurulduğunu açıklayacak. Wan ayrıca grupların nasıl çalıştığını da özetledi: bilgi için gönüllü taleplerde bulunmak, raporları okumak, İnternette bilgi okumak.

Komiteler ayrıca mahkeme celbi yayınlayabilirken, Meclis Ocak. Van, “6 Ocak’ın nedenlerini ve olaylarını araştırmak üzere 6. Komite kuruldu” dedi.

Ekip tarafından incelenen alanlar; Vaughan, 2020 seçim sonuçlarının kesinleşmesini geciktirme veya durdurma girişiminin ve Capitol ihlalinin nasıl gerçekleştiğini söyledi.

Vaughn ayrıca, Trump Beyaz Saray için yaptığı çalışmalar, eski başkanla devam eden ilişkisi ve podcast’i hakkındaki yorumları da dahil olmak üzere Bannon’un panele neden ilgi duyduğunu ayrıntılı olarak açıkladı.

Vaughn, ekibin, Kongre üyeleri, Trump kampanyasıyla çalışan kişiler, Trump ile çalışan kişiler ve Vaughn’un işaret ettiği gibi, temas halinde olabilecek kişilerle yapılan toplantılar da dahil olmak üzere Bannon ile ilgili bilgiler topladığını söyledi.

Vaughn, mahkeme celbinin ne zaman yayınlandığını ve ne aradığını incelerken, “Bu konular hakkında bir şeyler biliyorsa, bu komitenin soruşturmasına yardımcı olacaktır.” Dedi.

READ  Marvel Aşama 5, 6, Yenilmezler, Kara Panter 2, Muhafızlar ve Daha Fazlasını Anlatıyor - The Hollywood Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.