Steelers, Ben Rothlisberger’in ayak izlerini takip ederek Omar Khan’ı bir sonraki genel menajeri olarak seçti.

Getty Resimleri

Steelers futbol ve işletme yönetiminden sorumlu başkan yardımcısı Omar Khan Takımın bir sonraki genel menajeri seçildiKevin, 22 yıllık başarının ardından Colbert’in yerini alıyor.

Hakan onlardan biri Altı aday Steelers ikinci bir röportaj yaptı. Diğer beşi ise Steelers yanlısı izci koordinatörü Brandon Hunt ve Titans oyuncu kadrosundan sorumlu başkan yardımcısı. Buchanan’ın Başkan Yardımcısı Ryan Cowan ile John Spitech, eski Pills GM ve Steelers yöneticisi Doug Wally ve Eagles Başkan Yardımcısı. Weidl’in GM’in Steelers’a yeni asistanı olarak atanması bekleniyor. Buna göre Aditi Kingpwala.

44 yaşındaki Khan, 1997’de NFL ile Saints’e katıldıktan sonra 2001’den beri Steelers’da. 2011 yılında Futbol Yönetimi Direktörü seçilmeden önce, başlangıçta Pittsburgh Futbol Yönetimi Koordinatörü olarak görev yaptı. Khan son görevine terfi etti. 2016 yılında Futbol ve İşletme Başkan Yardımcısı. 21 yıllık Khan’ın sahibi olan Steelers, iki Super Bowl ve üç AFC şampiyonluğu kazandı.

Khan, iki Super Bowl, üç AFC Şampiyonası ve 10 Division şampiyonluğu kazanan listenin oluşturulmasına yardımcı olan Colbert’teki bir efsanenin izinden gidecek. Steelers, Colbert’in 22 yılında Pittsburgh’da 14 playoff yaptı. NFL’de art arda 18 yenilmedik sezon o kadar uzundu ki sadece bir sezon kaybettiler.

Khan, takımdan yaptığı açıklamada, “Pittsburgh Steelers’ın Genel Müdürü olma fırsatından dolayı çok heyecanlıyım” dedi. “Bu süreçteki tüm destekleri için Art Rooney II, Mike Tomlin ve Kevin Colbert’e teşekkür etmek istiyorum. Ulus ve topluluğumuz için başka bir şampiyonluk futbol takımı oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz.”

9-7-1’lik bir normal sezon rekoru kıran Steelers, 2021 sezonundan itibaren playofflara kaldı. Pittsburgh Sezon Dışı Serbest Oyuncu İmzası Dahil Mitchell Trobiski Ve eski oyun kurucunun seçimi Kenny Pickett 20. genel seçim ile. Her iki çeyrek de yarışacak Mason Rudolf Takımın ilk hafta açılışı olmalı.

READ  Shenzhen dahil olmak üzere kalabalık Çin şehirleri Covid kısıtlamalarını artırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.