SNL: Pete Davidson, Kanye West ve Haryana Grande’yi son bölümünde nişanlanma konusunda dalga geçiyor

Pete Davidson, Kanye West ve Ariana Grande ile olan son nişanıyla alay ediyor Cumartesi gecesi canlı Bölüm.

Davidson katıldı SNL 2014 yılında 20 yaşındayken, gösterinin elli yıllık tarihindeki en genç sanatçılardan biri oldu.

Sezon finali 21 Mayıs Cumartesi günü yayınlandı, Davidson Instagram’da duygusal bir gönderi paylaştı O geceki bölümün son olacağını açıkladı.

Gösterinin Hafta Sonu Güncellemesi bölümünde Colin Jost ile birlikte görünen Davidson, gösteride geçirdiği zamanla ve halkın gözünde “tuhaf” yılıyla alay etti.

Açılış konuşmasında, 28 yaşındaki Kim Kardashian ile olan ilişkisinden ve eski kocası Kanye West’e dair oldukça kamuoyuna duyurulan ipucundan bahsetti.

“Merhaba Colin ve [Michael] Che ve milyonlarca insan sadece Kanye’yi büyütmemi izliyor, ”dedi Davidson.

Bunun benim hayatım olacağını hiç düşünmemiştim, dedi. “Bak buraya ne zaman başladım. O zamanlar sıska bir çocuktum ve kimse hangi ırktan olduğumu bilmiyordu. Artık herkes beyaz olduğumu biliyor çünkü işe gelmediğimde büyük başarılar elde ettim.

Joost tarafından “resmen ayrılıp ayrılmadığı” sorulduğunda, Davidson şaka yaptı: “Evet, Lorne. [Michaels] Yanlışlıkla bana bir çorap hediye edildi, bu yüzden özgürdüm.

Bölümün ilerleyen saatlerinde Davidson Schorner, Michaels’ı özleyeceğini söyledi ve yapımcının “her zaman en iyi tavsiyeyi verdiğini” söyledi.

Amazon Prime Video aracılığıyla sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Lütfen kaydolun

Davidson ve Grande 2018 tarihli

(MTV için Getty Images)

“Bunu asla unutmayacağım. Nişanlandığımda onu aradım ve ‘Lorne, çıktıktan sonra iki haftadır Ariana Grande ile nişanlıyım’ dedim ve ‘Ah, aşk hayatına tutun!’ dedi.

Davidson, gösteri için ilk seçmelerini, Michaels’ın “beni doğru gördüğü” ve ona “‘Bu gösteri için doğru kişi olduğunu düşünmüyorum, o yüzden bunu bir araya getirelim'” dediğinde hatırladı.

Davidson bırakır SNL Başrollerinde Kate McKinnon, Aidi Bryant ve Kyle Mooney var.

READ  Liverpool, Real Madrid ve Modern Oyun için İstenen Dualar | Futbol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.