Sevin, Seattle! Seahawks playoff yaparken Lions Packers’ı yendi, başka bir aksilikleri daha var

bu Yeşil Defne paketleyicileri Geç birkaç hayal kırıklığı Harun RodgersOcak ayında Lambeau Field’da kariyer. Pazar gecesi hissettikleri duygu yabancı değildi.

Bu hayal kırıklıkları hep playofflarda geldi. O farklıydı. Packers’ın bir vuruşa ihtiyacı vardı Detroit Aslanları Başlama vuruşundan hemen önce playoff çekişmesinden elenen takım, NFC’deki son joker noktayı perçinlemek için sezon sonlarında kayda değer bir koşuyu tamamladı. Her şey gözlerinin önündeydi.

Packers 20-16 kaybetti. Seattle deniz şahinleri Lions’ın büyük çabası sayesinde, son NFC joker noktasını perçinliyorlar. Seahawks 2 numaralı tohumla karşılaşacak san francisco 49ers Vahşi kart hafta sonu. Aslanlar, playoff umutlarının Seahawks’a yenilmesiyle sona erdiğini gördü. Los Angeles Koçları Uzatmalarda maçın bitmesine altı dakikadan az bir süre kala maç öne geçti. Rodgers bundan sonra bir araya girdi ve topu bir daha geri alamadı. Green Bay, dört maçlık bir galibiyet serisi sırasında iyi oynadı ve sezona 4-8 başlamalarını engelleyen bazı eski hataları tekrarladı.

Packers, Pazar gecesinden önce büyük bir hikaye yazıyordu. Haftalar önce play-off’lara katılmak için küçük bir şansları vardı, ancak galibiyet serisi yakaladılar ve her şey yolunda gitmeye başladı. Rodgers liderliğindeki beklenmedik bir play-off rıhtımı için sezon sonunda başka bir artış gibi görünüyordu.

Bunun yerine, Rodgers ve Packers için bir başka Ocak düşüşüydü.

Sıkıcı bir ilk yarı

Packers savunması, Pazar gecesi maçına başlamak için sezonun sonlarında hayattaydı. Aslanlar bir şey elde etmek için mücadele etti. Uzun bir touchdown için Jameson Williams’ın güzel bir oyun hareketini çalıştırdıklarında, bekletme çağrısı nedeniyle geri çağrıldı.

Lions savunması oyunda kendi tarafını tuttu. Zorla çırpınma Harun Jones Detroit bölgesinde büyük bir oyun. Bu, yarının sonlarında bir saha hedefi belirledi ve bu da Packers’ın köşe bağına 15 yarda kişisel faul yapmasına yardımcı oldu. Rasool DouglasDetroit’in uzun snapper’ından topu şıklattıktan sonra hücumda Lions oyuncusunu yenen oydu.

READ  Belediye Başkanı Eric Adams, NYPD, Harlem'deki Apollo Theatre'daki Drake konserinden sonra çekilen polis memurlarının viral videosundaki tepkiyi ele alıyor

Packers devre arasında 9-6 önde gitti. Lions’ın elenmesine rağmen sert oynamasıyla ilgili bir soru varsa o da ilk yarıda silindi. Detroit tarafından geri çağrılan Williams, uzun oyun dışında herhangi bir hücum yapamadı. Lambeau Field’daki soğuk hava yardımcı olmadı Jared GoffKaliforniya’da veya bir bütün olarak Lions hücumunda doğup büyüdü.

Packers’ın ikinci yarıda play-off’ları yapmak için 30 iyi dakikaya ihtiyacı vardı, ancak Lions, bölümdeki rakiplerinin işini kolaylaştırmayacaktı.

Cemal Williams Detroit Lions, Packers karşısında büyük bir galibiyetle bazı önemli oyunlar yaptı. (Fotoğraf: Stacey Revere/Getty Images)

Aslanlar 4. çeyrekte öne geçti

Aslanlar nihayet üçüncü çeyrekte öne geçti. Mason Crosby Üst direğe çarpan 53 yarda şutunu kaçırdı. Lions, Jamaal Williams’tan güzel bir koşu aldı ve Goff, sonraki sürüşü başlatmak için vurdu Halife Raymond Williams, Detroit’e 13-9 öne geçmek için 43 yarda pasta 1 yarda gol attı.

Bu Rodgers’ı uyandırdı. Güzel, derin bir topa vurdu hıristiyan watson 45 yard için. sonra vurdu Alan Lazard Bir touchdown pası için Packers liderliği geri verdi.

Bundan sonra aslanlar yok olmayacak. Kerby Joseph’in müdahalesi, savunma yan hakeminin yüz cezası nedeniyle tahtadan çıkarıldı. John Kaminsky. Bu da onları durdurmadı. Dan Campbell maça bağlı potansiyel bir saha golü atmaya karar verdiğinde Detroit çok önemli bir dördüncü ve 2’yi aldı. Williams, kısmen 15 yarda ceza ile kurulan 1 yarda başka bir gol attı. Packers defans oyuncusu için bir çuval Rıhtım Yürüteç Bir Lions atletik eğitim ekibi üyesini zorladığı için – ve Lions 20-16 öne geçti.

Sonra Rodgers çok önemli bir hata yaptı. Üçüncü ve 10’da çılgınca sahaya attı ve Joseph kolay bir müdahale için içeri girdi. Lions, 3:27 kala Packers bölgesinde topa sahipti. çılgın biri Amon-Ra Aziz Kahverengi, ayağıyla dokunduğunda önce aslanları indirdi. İnişli çıkışlı Packers sezonunun sona ermek üzere olduğu gerçeği ortaya çıktı. Seahawks heyecanlanmaya başlayabilir.

READ  15. Hafta 2022 Fantezi Futbol Sıralaması: Model Jonovan Knight, Sit Mike Evans Başladı Diyor

Aslanlar son iki dakikada büyük bir karar verdi. 1:15 kala dördüncü ve 1’i vardı. Bir saha golü onları 23-16 öne geçirirdi. İlk düşüş oyunu bitirirdi, ancak bunu alamamak, kuralda bir touchdown ile kazanma şansı açardı. Aslanlar bunun için gitti ve DJ Sark, Seahawks’ı playofflara sokan galibiyet ve ilk düşüş için bir pas yakaladı.

Rodgers ve geleceği hakkında, belki de son iki sezondan çok daha sessiz olsa da, başka bir soru dizisi olacak. Kariyerinde zaman daralıyor. NBC, ekibi etrafında yavaşça soyunma odasına geri dönerken, yayında geleceği hakkında spekülasyon yaptı. Randall Cobb. Bakalım önümüzdeki haftalarda neler olacak.

Packers, çoğu kusurlu rakipleri olan bir NFC’de tehlikeli olabilirdi. Bir playoff noktası için bile hayatta olmayan bir Lions takımını yenemedikleri için ne olacağını asla bilemeyecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.