Samsung Galaxy S23’ün imza rengi lansmandan önce sızdırıldı

Raporlar, Samsung’un Galaxy S23 serisini Şubat 2023’ün ilk haftasında duyurun. Duyuru öncesinde, akıllı telefonun tasarımı ve teknik özellikleri hakkında bilgiler sızdırıldı. Şimdi, imza renkleri hakkında bazı özel bilgilere sahibiz. Galaksi S23Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra.

İmza Galaxy S23 serisi renkleri

bu Galaxy S23 Ultralar İmza rengi yeşilken, Galaxy S23 soluk altın/pembe altın renginde geliyor. pembe renk olacak Galaksi S23+ İmza renk değişimi. Tabii ki, üç akıllı telefon da daha fazla renk seçeneğiyle gelecek, ancak bahsettiğimiz renkler onların imza renkleri olacak, bu da şirketin pazarlama ve promosyon malzemelerinde bunları ön plana çıkaracağı anlamına geliyor.

Önceki sızıntılar Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra ile aynı tasarım dilini öneriyor. galaksi s22 ultra. Bu, telefonların tüm arka kameralar için ayrı halkalara sahip olacağı anlamına gelir. Telefonlar da yeni özelliklere sahip olacak Güçlü Gorilla Glass koruması ve toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecesi.

Her üç telefonun da parlak 120Hz Super AMOLED ekranlara sahip olduğu söyleniyor. Aslanağzı 8 Nesil 2 işlemci8 GB/12 GB LPDDR5X RAM, 128 GB/256 GB/512 GB UFS 4.0 depolama ve En iyi ultrasonik parmak izi okuyucu. SAMSUNG Getirebilir Uydu bağlantısı iPhone 14 serisi gibi acil durumlar için Galaxy S23 serisi.

READ  Kış fırtınası uyarıları: Teksas'ta uçuş iptalleri, ölümler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.