Ravens’ Jaylan Ferguson 26 yaşında öldü: Linebacker 2019 NFL Draft’ında üçüncü turda seçildi

USATSI

Baltimore Kuzgunları Linebacker Jaylan Ferguson 26 yaşında öldü. Takım açıkladı Çarşamba günü. Ferguson, 2019’da Ravens’ın üçüncü tur seçimiydi ve Louisiana Tech’in yıldız oyuncusu olarak NFL’ye girdi. Kuzgunlar ile üç sezonda, Ferguson toplam 67 top ve 4.5 çuval aldı.

Ferguson, 2018’de bir C-USA savunucusuydu ve okul ve NCAA rekorlarını harekete geçirirken iki ayrı olayda birinci takım All-C-USA onurunu kazandı.

2018 Hawaii Kupası’nda MVP Ödülleri’ni kazandıktan sonra, Louisiana yerlisi, Ravens tarafından 2019 NFL Draft’ında 85. genel seçim olarak seçildi, Baltimore’da üç sezon geçirdi ve kendini şehirle övdü. Ferguson’un ölümünün ardından Kuzgunlar şu açıklamayı yaptı:

“Jaylan Ferguson’un üzücü ölümü bizi derinden üzdü. Sıcak, saygılı bir gençti. Harika bir gülümsemesi ve bulaşıcı bir kişiliği vardı. Bu kadar kısa sürede bir can kaybının yasını tutarken Jaylan’ın ailesine ve arkadaşlarına en içten taziyelerimizi sunuyoruz. “

Baltimore Sun yetkilileri, Baltimore’un Harwood bölgesindeki Ilchester Bulvarı’nın 400 bloğundaki bir evde, Ferguson’un tepkisiz ve tıbbi tedavi gördüğünü gördükleri bir evde şüpheli ölüm raporlarına yanıt verdiklerini söyledi.

Baltimore Polis Sözcüsü Nicky Fenoy yaptığı açıklamada, “Ferguson bilinci yerine gelmedi ve olay yerinde öldüğü açıklandı.

Polis, travma veya taciz edici oyun belirtisi olmadığını söyledi. Adli tabibin ölüm nedenini belirleyeceğini söylediler.

READ  SpaceX hat-trick rekorunu kırdı ve 36 saatte 3. roketi fırlattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.