PS5 Kara Cuma: Walmart şimdi stokta PS5 konsollarına sahip

Kısa bir aradan sonra, PS5 God of War paketleri Walmart’ın Kara Cuması için geri döndü. Kendiniz için bir PS5 veya mükemmel bir Noel hediyesi arıyorsanız, şimdi bir tane alma şansınız var. Bu, PS5’teki en iyi Kara Cuma anlaşması ve aslında bir anlaşma bile değil. Ama kim umursar! PS5 satın almak nihayet kolay.

Şimdilik, PS5 konsolları tek God of War paketleri, ama sorun değil, çünkü dürüst olalım: oyunu yine de satın alacaksınız. Walmart, bir hesabınız varsa “Şimdi Satın Al” düğmesini ekledi, böylece daha da hızlı hareket edebilirsiniz.

PS5’i şimdi Walmart’tan edinin

Paketlenmemiş PS5’ler, MSRP’lerinden daha yüksek bir oranda mevcuttur, bu nedenle zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Paketler ilk yayına girdiğinde, Walmart+’a sahip olmanız gerekiyordu, ancak artık durum böyle değil. Gelecekteki avantajlar için yine de Walmart+’a kaydolabilirsiniz, ancak şimdilik PS5, sanal hatta beklemek isteyen herkese açıktır.

Walmart+ ayda 12,98 dolar veya yılda 98 dolar.

Amazon’un stoklarında PS5 var mı?

Bu ilginç bir soru. Kara Cuma’ya gelince, Amazon’un PS5 söz konusu olduğunda (en azından bizim bilmediğimiz) hiçbir şeyi yok. Ancak, aşağıda listelenen çeşitli PlayStation 5 SKU’larında PS5 davetine kaydolabilirsiniz. Twitter’daki IGNDeals’tan ve kendi raporlarımızdan gördüğümüz kadarıyla, bu davetler oldukça hızlı bir şekilde gidiyor.

Amazon Playstation 5 Davetiyeleri

PS5, Black Friday için Walmart’ta ne zaman satışa çıkacak?

  • 21/11 Pazartesi, 12:00 ET, Walmart.com’da yalnızca Walmart+ üyeleri için
  • 11/21 Pazartesi, 19:00 ET, Walmart.com’da
  • Kara Cuma, 11/25, mağazalarda

PlayStation 5 konsollarının mevcudiyeti, pek çok PS5 Kara Cuma fırsatından biridir, ancak tam fiyatla gerçekten bir anlaşma değildir. Ama kafa derisi fiyatlarını yener!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.