Polis raporu – NBC Chicago

Kanıt sağlayan bir polis raporuna göre, Flossmore’un güney banliyösündeki polis, yakın zamanda, kocasının avukatıyla ev içi bir anlaşmazlıkta 911’i arayan Cook County Eyalet Avukatı Kim Fox’un evine çağrıldı.

4 Haziran Cumartesi günü öğleden sonra 22:09 civarında, memurlar Fox’un evine kocası Kelly Fox, 911’i arayarak ve karısıyla ilgili bir aile olayını bildirerek yanıt verdi.

Kelley yetkilileri Kimberly’ye, Kim Foxx’un polis raporunda “Facebook’ta yaptığı bir şey için kızgın” olduğunu söylediğini bildirdi.

Daha sonra, Kimberly ona gitmesini söylediğinde, memur, onun reddettiğini kaydetti. Polis, o sırada Kimberly’nin “iyileştiğini” ve Kelly’nin banyodan çıkmasının engellendiğini söyledi.

Raporda, Kimberly “yakasını tuttu ve video oyun kumandasını yere attı” dedi. “Televizyonu açmaya çalıştı. Kimberly kumandayı elinden kaptı ve kumandaya fırlattı.”

Kelly neler olduğunu açıkladığında, memur Kimberly’nin “tamamen doğru” olduğunu yazdı. Kelly, polise Kimberly’nin iddiaya göre kendini bıçakladığını ve belgelere göre sol yanağından bıçakladığını söyledi. Memur, Kelly’nin yanağına bakmak için el fenerini kullandı ve “saldırıya uğradığı iddiasını destekleyecek herhangi bir belirti görmedi.” Kelly, yetkililere “birinin burada neler olduğunu anlaması gerektiğini” söyledi, Kimberly “fiziksel olarak agresif” olduğunu ve bunu durdurmak istediğini söyledi.

Kimberly, polise Kelly’nin ellerinde olduğunu ancak bunun “sadece onu evden çıkarmaya yardım etmek için” olduğunu söyledi. Rapora göre, Kelly’nin tokatlanmadığını iddia etti. Polis Kimberly’ye evde Kelly ile güvende hissedip hissetmediğini sorduğunda, açıklamada ‘O deli değil’ dedi. Karı koca, 20 yıldan fazla bir süredir birlikte olduklarını ve hiçbir şeyin “hiç” olmadığını polise bildirdi. Fizikseldi.”

Rapora göre Kimberly, Kelly’nin sadece kendini yaralamak için polisi aradığını söyledi.

Olayın ardından evden kimse çıkmadı.

Kelly ve Kim Fox ortak bir açıklamada, “Bu kişisel bir aile meselesi ve ailemiz için saygı ve mahremiyet istiyoruz” dedi.

READ  Serena Williams, Emma Raduganu'ya 6-4, 6-0 kaybettikten sonra Cincinnati Masters'tan düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.