Phyllis İtfaiye Müdürü Joe Gordy, sezona zorlu bir başlangıç ​​yaptıktan sonra

YeniArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

Philadelphia, Phyllis’tir Menajer Joe Girardi kovuldu 22-29, 2022 MLB sezonuna başlıyor.

Philadelphia son dokuz maçının yedisini kaybetti ve 12 maçta oturuyor. New York Mets’in arkasında birinci sırada NL Doğu. Billis yedek antrenörü Rob Thompson, sezonun geri kalanı için geçici menajer olarak atandı.

Philadelphia Phyllis’in menajeri Joe Girardi, 31 Mayıs 2022’de Philadelphia’daki Citizens’ Bank Park’ta San Francisco Giants’a karşı oynanan bir oyun sırasında tartışıyor.
(Zengin Schultz / Getty Images)

Billis, “Şu ana kadar bizim için hayal kırıklığı yaratan bir sezon oldu çünkü kulübümüzün tam potansiyeliyle oynamadığını düşünüyoruz” dedi. Dave Domprovsky yaptığı açıklamada. “Hepimiz eksikliklerimizin sorumluluğunu paylaştığımızda, bir değişikliğe ihtiyaç olduğunu ve kulüp binasında yeni bir sesin bir şeyleri değiştirmek için harika bir fırsat sağlayacağını hissettim.”

Filis IV Major League Baseball’da daha yüksek ücret 233 milyon doların üzerinde.

Mets’ Francisco Lindor, otel kapısını parmakla işaret ettikten sonra Dodgers’a 2-0 yenildi

Açıklamada, “Tekrar yoluna girebilecek yetenekli bir ekibe sahip olduğumuza inanıyorum ve umarım Rob, tecrübesi ve kulübümüze aşinalığı ile bizi ileriye götürecek doğru adamdır.”

Menajer Joe Gardy, Atlanta Braves ve Philadelphia Phyllis arasındaki 23 Mayıs 2022'de Atlanta'daki Troost Park'taki maçtan önce.

Menajer Joe Gardy, Atlanta Braves ve Philadelphia Phyllis arasındaki 23 Mayıs 2022’de Atlanta’daki Troost Park’taki maçtan önce.
(David J. Griffin / Getty Images aracılığıyla Icon Sportswire)

Billies Gordy’nin yönetici olduğu ikinci sezon hiç olmadı ve üç sezonunda 132-141 oldu.

Girardi, Phyllis’in sezona başlamak için neden mücadele ettiğini tartışmak için Cuma günü MLB Network Radio’ya çıktı.

Cubs Jonathan Wheeler, çılgın bir ağız yaralanmasıyla IL’ye gönderildi

Gordy, “Kazanmamamızın birçok nedeni olduğunu düşünüyorum. Cuma günü yaptığı radyo programında söyledi. “Muhtemelen bize dört veya beş maça mal olabilecek birçok ekstra çıkış verildi. Belki daha da fazla. Sanırım bazen bizim boğamız mücadele etti. Oynadıkları yetenekten daha iyi şeylere sahip olduğunu düşündüğüm birkaç adamımız vardı.

“Ve bence bazı adamlar biraz yavaş başladı,” diye devam etti. “Bu da oluyor, değil mi? Bazen bir, hatta ikiyi geçebilirsin, ama bazen çok fazla olduğunda, bence biraz daha zor.”

Philadelphia’nın son üç mağlubiyeti Fazladan vuruşlar geldi ve Girdi’nin Billis menajeri olarak geçirdiği zamanı mahvetti.

FOXNEWS.COM’da daha fazla oyun kapsamı için buraya tıklayın

Gordy, “İyi olmaları ve playofflara gelmeleri için dua ediyorum.” dedi.

Billies, 2011 sezonundan bu yana sezon sonrası döneme gelmedi. Philadelphia başlar Los Angeles Angels’a karşı üç maçlık seri Cuma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.