Penn State vs. Purdue Skoru: Canlı oyun güncellemeleri, kolej futbolu skorları, NCAA bugün öne çıkanlar

Penn State, orta düdükten hemen önce devre arasında Purdue’yu 21-10 önde geçti. Her iki takım da hata yapar ve diğer takım kazanır. Penaltılar sürücüleri canlı tuttu ve her iki takım için de gollerle sonuçlandı, ancak gecenin ilk top kaybı bu oyunu tersine çevirebilirdi.

Penn State ilk yarının sonlarında 14-10 öne geçtikten sonra Purdue güzel bir sürüşe çıktı ve Penn State bölgesinde DJ Sheffield’ın Jackie Wheatley’i tarafından görevden alındı. Penn State’ten Joey Porter beceriksizdi, ancak diz çöküp soyunma odasına bir kurşunla girmek yerine, Penn State agresif kaldı ve sahada şutları çekti. Sean Clifford, devrenin bitmesine 2 saniye kala Brendan Strange’i 67 yarda bir golle 21-10 yapmak için vurdu. Purdue için iyi bir haber varsa, o da iki oyun kurucunun da 30 dakikadan az bir süre kala ikinci yarıya başlamak için topu alamamasıdır. Aslında, MVP, Kazancıları tekmeleriyle derinlere çivileyen harika bir iş çıkaran Penn State bahisçisi Barney Amore olabilir.

Bu iki büyük On düşman karşı karşıya gelirken canlı güncellemeler, analizler ve önemli anlar için tüm akşam CBS Sports ile kilitli kalın.

READ  En Son Ukrayna-Rusya Savaşı Haberleri: Canlı Güncellemeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.