Padres, SS Xander Bogaerts ile 11 yıllık, 280 milyon dolarlık anlaşmayı kabul etti: kaynaklar

bu San Diego Padres Büyük lig kaynakları, serbest oyuncu Xander Bogaerts’in 11 yıllık, 280 milyon dolarlık bir sözleşmeyi kabul ettiğini doğruladı. atletik. Haberi ilk olarak MLB Network’ten Jon Heyman bildirdi. İşte bilmeniz gerekenler:

  • Bogaerts, geçen sezon 150 maçta 73 RBI ve 15 home run ile .307/.377/.456’yı kesti.
  • 5. bitirdi atletikKeith Law’ın 2022-23 Dönemi En İyi Ücretsiz Temsilci Listesi
  • Bogaerts son üç yılı ve 60 milyon doları devre dışı bıraktı kırmızı çorap 7 Kasım’da serbest oyuncu olmak için imzalandı.

İzcilik raporu

İmzayla birlikte Bogarts’ın stoper oynamaya devam etmesi bekleniyor. Ha Seong Kim İkinci aşamada oynayan Jake Cronworth birinci aşamada ve oynuyor Fernando Tadis Jr. Dış sahaya hareket eder.

Bogarts, normlarından biraz farklı bir platform yılından çıkıyor, en iyi savunmasını stoperde oynadı ve 2017’den bu yana ilk kez tam bir sezonda 20 homers vuramadı. 1 Ekim’de 30 yaşına giren Bogerts, gelişmiş ölçümlere göre en iyi savunma sezonunu geçirdi – artı-5’te ortalamanın üzerinde pozitif notlarla üst üste ikinci yılı.

Savunma üretimindeki artış, sert temasındaki kaybı telafi ediyor, ancak 30 yaşın altındaki tüm oyuncuların savunma değeri kayması ve savunma spektrumunun altına düşmeleri mümkündür.

Padres için acil motivasyon

Padres, Bogaerts’i bu serbest oyuncu sınıfındaki Büyük 4 kısa stoperler arasında en iyi vurucu olarak gördü. Ağaç Döndürücübaşarısız olan 342 milyon dolarlık teklifin de gösterdiği gibi, onların en büyük önceliğiydi. Daha sonra, San Diego heyecan verici ama kısa bir flört yaşadı. Aaron Yargıç.

Süperstar, hedeflere 2’ye 0 gittikten sonra, genel menajer A.J. Preller üçüncü bir dönem reddedilmeyecek. Padres, Bogaerts’e şaşırtıcı derecede büyük bir taahhüdü kabul ederek rekabeti geride bıraktı. Boston Globe, Red Sox’un uzun süreli stoperleri için 200 milyon doların altında teklifler verdiğini bildirdi. – Lynn

San Diego için diğer faktörler

Bu noktada, Padres için hiçbir çekiliş alışılmadık görünmüyor. Ancak bir sıçrama yapma konusundaki karşı konulamaz arzuları, kısmen gelecekle ilgili kaygılardan kaynaklanıyordu. Son dokuz haneli anlaşmaların ışığında, Manny Machado 2023 sezonundan sonra devre dışı bırakma seçeneği artar ve 300 milyon dolar daha kazanmaya devam edebilir.

READ  Cecile Strong Cumartesi Gecesi Canlı Yayınından Ayrılıyor (SNL) - The Hollywood Reporter

Padres genişlemeyi hissediyor Juan SotoOyunun en başarılı 24 yaşındaki smaçörü, uzak bir ihtimal olabilir. En az bir sezon boyunca San Diego, beyzboldaki en güçlü hücum dörtlülerinden birinden faydalanmalı: Soto, Machado, Bogarts ve Fernando Tadis Jr. – Lynn

Redhead bunu anlıyor mu?

Bogaerts, birçok yönden Red Sox’un kalbi ve ruhuydu, ancak bazen anlaşma Red Sox için 280 milyon dolar için değil, 11 yıl boyunca bir anlam ifade etmiyordu. Günün erken saatlerinde Red Sox’un bir anlaşma için çalıştıklarına dair açık güvenine rağmen, beyzbol baş sorumlusu Chaim Bloom, bir Bogaerts anlaşması için çalışmak için bir zaman çerçevesi sorulduğunda, “Bilmiyorum. Bu benim yerim değil” dedi. ama bence oyun sana şunu öğretiyor: Bu konularda çok fazla spekülasyon yapmamalısın.

Haftanın başlarında, Red Sox ücretsiz oyuncu transferlerini kaçırdı. Zach Eflin, Andrew Heaney ve Tommy Kanhle, ancak bu tamamen yeni bir seviyeye ulaşıyor. Mevcut veya bekleyen anlaşmalar için bir üretim gününden sonra Chris Martin, Kenley Johnson Ve Masataka Yoshida, toplantıları bu şekilde bitirmek, kulübü en başa yakın tutar. – Jennings

Boston için sırada ne var?

Red Sox’un artık cevaplaması gereken birkaç sorusu var, en önemlisi, buradan sonra ne yapacaklar? Kısa vadede kimi takip edecekler? Donsby Swanson mı yoksa Carlos Correa mı serbest oyuncuda? Bir iş? Ya da değişecek Hernandez’i Tekmele Veya Trevor’ın hikayesi Bunun yerine stoperde bir dış sahayı veya ikinci temel deliği doldurmanız mı gerekiyor? Dizinin ortasında Bogart’ın boşluğunu nasıl dolduruyorlar? – Jennings

gerekli okuma

(Fotoğraf: Winslow Townson/Getty Images)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.