Marvel Aşama 5, 6, Yenilmezler, Kara Panter 2, Muhafızlar ve Daha Fazlasını Anlatıyor – The Hollywood Reporter

Çoklu evren destanına hoş geldiniz.

Marvel Stüdyoları Patron Kevin Feige galibiyetle döndü Çizgi roman Buluşması Cumartesi ve bir kahraman karşılaması aldı. yönetici Bir çift duyurdu Yenilmezler filmler Ayrıca inşa edeceği bir sonraki hikayenin resmi adını da açıkladı. Infinity Saga, bitti Yenilmezler: Oyunsonu, Marvel’in Hollywood’un en büyük markası olmasına yardımcı oldu. Yeni proje grubu Multiverse Saga başlığı altında geliyor.

Feige, “İnanılmaz derecede heyecanlıyım” diyerek, 2020 ve 2021’de COVID-19 salgını nedeniyle kapatılan Con’a bir daha dönüp dönmeyeceğini merak ettiği zamanlar olduğunu da sözlerine ekledi.

Birkaç büyük haber Yenilmezler Filmler birkaç ayda bir çıkıyor. Yenilmezler: Kong Hanedanı 2 Mayıs 2025 bir tane daha geliyor Yenilmezler Aylar sonra film. Yenilmezler: Gizli Savaşlar 7 Kasım 2025’e ulaştı. (Cumartesi gecesi açıklanan projelerin tam listesi için bu haberin en altına gidin.) Hiçbir yönetmen açıklanmadı, ancak oyun sonu Russo kardeşler uzun zamandır yönetmenlik yapmak istediklerini söylediler. Gizli Savaşlar Resim.

Tipik Feige tarzında, paneline hemen bazı haberlerle başladı. Feige açıkladı Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda (11 Kasım) Stüdyonun 4. Fazı tamamlanacak Karınca Adam ve Yaban Arısı: Kuantum Çılgınlığı (17 Şubat 2023) Birinci Aşama 5.

Feige birkaç çıkış tarihi paylaştı (veya Disney+ şovlarında yaklaşık tarihler) Loki İkinci sezon 2022 yazında yayınlanacak; bu Şahin göz Kopup fırlamak Eko 2023 yazında Disney+’ta; Demir kalp 2023 sonbaharında akış; Mahershala Ali tarafından bıçak Film, 3 Kasım 2023’te sinemalarda; ve yeni adlandırılan Kathryn Hahn/WandaVision yan ürünü Agatha: Kaos Antlaşması 2023 kışında Disney+’ta selam veriyor.

Üstelik Anthony Mackie’nin Captain America filminin adını ve tarihini de vererek adını açıkladı. Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni. 3 Mayıs 2024’te açıldı. Ayrıca Charlie Cox’un Daredevil’e dönüşünün başlığını da paylaştı. Daredevil: Yeniden doğmuş Disney+’da 18 bölümlük dizi. Vincent D’Onofrio ayrıca yeni gelen Kingpin rolünde gözüpek İlkbahar 2024’te bekleniyor. Bu arada film kötü adama odaklanıyor. Gök gürültüsü ve yıldırım Aşama 5, 26 Temmuz 2024’te sona erecek. Feige duyurdu Fantastik Dörtlü Aşama 6, 8 Kasım 2024’te başlayacak.

READ  F1 Grand Prix Yarış Sonuçları: Verstappen Kanada GB'ını kazandı

Aşama 4 tamamen “MCU’yu sıfırlamak ve bu yeni karakterlerle tanışmak” ile ilgilidir.oyun sonudedi Feige.

Feige en son 6.500 kişilik Hall H ile karşılaştığında dünya çok farklı görünüyordu. Temmuz 2019’da yönetici, stüdyonun 4. Aşamasını kurdu. posta-Yenilmezler: Oyun Sonu projeler, güçlü tiyatro ve akış sürümleri içerir. Ardından koronavirüs vurdu, sinemaları kapattı ve Marvel’in çıkış takvimini bozdu. Neredeyse iki yıldır Marvel filmi çıkmadı ama şimdi işler yoluna girdi ve Marvel her zamankinden daha yoğun.

Feige, Ryan Coogler, James Gunn ve Peyton Reed gibi film yapımcılarına gelecek filmlerine bakmaları için ilham verdi. Her alaylı planı özetlemek için okumaya devam edin.

O Hulk

Panelin başlangıcında Feige, Disney+ serisinin arkasındaki ekibi karşıladı O Hulk Yeni bir fragman paylaşın ve Cox’tan Matt Murdock’un dizide bir avukat olarak görüneceğini ortaya çıkarın. Rağmen O Hulk Yarım saatlik bir komedi olarak tanımlanan Feige, MCU’nun “bir ton değişikliği yapabileceğini” kaydetti. Komikten “karanlık bir şeye, uğursuz bir şeye, bir siyasi gerilime” dönüşebilir.

cobie smulders

Fraser Harrison/Getty Images

Gizli İstila

Ardından, Feige tanıtıldı Gizli İstila,Samuel L. Jackson ve Cobie Smulders’ın oynadığı Skrull odaklı bir proje. “İnsanların gerçekte kim olduğunu asla bilemezsiniz. Onlar Skrull mu? İnsan mı?” Smulders, olaylardan sonra Dünya’ya dönen Nick Fury’nin (Jackson) yer aldığı fragmanı tanıttığını söyledi. Örümcek Adam: Evden Uzakta (2019)

Paul Kökü

Chris Delmas/AFP/Getty Images

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantummania

Karınca Adam 3 Sırada yönetmen Peyton Reed vardı ve filmi hakkında “Nihayet kuantum aleminde zaman geçirebiliyoruz” dedi. Yıldız Paul Rudd, karakteri Scott Lang’in evreni kurtarmaya yardım etmekten çok mutlu olduğunu kaydetti. oyun sonu – ve çekimler, sevdiklerinin biraz fazla olduğunu düşündüğü anılarından uzun bir okuma gösterdi.

Daha sonra Scott, kötü adam Kong (Jonathan Majors) ile etkileşime girdiği Kuantum Diyarı’na çekilir. Reid, Bill Murray’in gizemli bir rol oynadığı sahneler için “Modoc’un bir çekimi olabilirdi” dedi. MCU’ya bağlı ana dallar Loki Versiyonda büyük kötü sol olarak bahsediliyor Loki ile aynı karakter değil Karınca Adam 3 – O farklı bir varyant.

James Gunn, Chris Pratt, Karen Gillan, Bom Klementieff, Sean Gunn, Will Boulder ve Maria Bagalova.

Michael Buckner/Variety/Getty Images

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3

“Bu sonla ilgili.” Film yapımcısı James Gunn da öyle tarif Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, 2014 filminde başladığı hikayenin sonu. Kalabalıkta gösterilen sahnelerde, izleyiciler sonunda kaybolanın Camora (Zoe Saldana) olduğunu öğrenirler. oyun sonu, şimdi Ravagers’a liderlik ediyor – önceki filmlerde görülen bir grup gölgeli uzay insanı. Alevli Dudaklar’ “Biliyor muydunuz?” Römork bunun için ayarlandı. Gamora ve Guardians’la geçirdiği zamanı hatırlamadığından emin olmak üzücü olan Peter Quill (Chris Pratt) arasında ölüme mahkûm bir aşk hikayesi kuruyor. Görüntüler ayrıca kalabalıktan yeni karakter Adam Warlock (Will Boulder) ile dalga geçti ve Rocket (Bradley Cooper) ve onun başlangıç ​​hikayesinin filmin odak noktası olacağını ortaya koydu.

Gunn, Rocket’in kökenini keşfetmekle ilgili olarak, “Evrendeki en üzücü yaratık olmalı. Kısmen bununla ilgili,” dedi.

bu koruyucular Grubun segmentinde ayrıca Maria Bakalova’nın uzay köpeği Cosmo’yu oynadığı ortaya çıktı. Bir barışçı Aktör Chukwudi Iwuji, yüksek evrimi canlandıracak.

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda

sonsuza dek Wakanda Film yapımcısı Ryan Coogler gecikmenin etkisine dikkat çekti Siyah Panter 2020 yılında kolon kanserinden ölen Yıldız Chadwick Boseman mevcut. Coogler daha sonra aktör Tenoch Huerta’yı sahneye getirerek filmde Namor’u oynayacağını doğruladı. Dominic Thorne, yükselen yıldız Demir kalp Serideki ilk sonsuza dek Wakanda Ayrıca bir izlenim bıraktı.

Coogler ilk fragmanı gösterdi Dokunaklı bir anı paylaştı Beş yıl önce Comic-Con için Boseman ile birlikte olan ilkini terfi ettirdiler. leopar. Coogler, “Tutkusu, dehası, gururu, kültürü ve bu sektör üzerindeki etkisi sonsuza kadar hissedilecek” dedi.

Ryan Coogler

Michael Buckner/Variety/Getty Images

***

Marvel’in yakında çıkacak dizilerinin ve yeni duyurulan filmlerin tam listesi için okumaya devam edin.

O Hulk (17 Ağustos)
Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda (11 Kasım 2022)
Karınca Adam ve Yaban Arısı: Kuantum Çılgınlığı (17 Şubat 2023)
Gizli İstila (Bahar 2023 – Disney+)
Ya eğer… ikinci sezon (2023 Başı – Disney+)
Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 (5 Mayıs 2023)
Eko (Yaz 2023 – Disney+)
harikalar (28 Temmuz 2023)
Loki İkinci Sezon (Yaz 2023 – Disney+)
bıçak (3 Kasım 2023)
Daredevil: Yeniden doğmuş (Bahar 2024 – Disney+)
Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni (3 Mayıs 2024)
Gök gürültüsü ve yıldırım (26 Temmuz 2024)
Demir kalp (2023 Güz – Disney+)
Agatha: Kaos Antlaşması (Kış 2023 — Disney+)
Fantastik Dörtlü (8 Kasım 2024)
Yenilmezler: Kong Hanedanı (2 Mayıs 2025)
Yenilmezler: Gizli Savaşlar (7 Kasım 2025)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.