Liverpool, Real Madrid ve Modern Oyun için İstenen Dualar | Futbol

Bu Büyük Kupa Finali bebeğim

Her hafta çok sıra dışı olduğu ortaya çıkan bir sezonun ardından, her şey buraya kadar geliyor. Kader duygusundan ilham alan iki takım, pırıl pırıl modern futbol katedralinde büyük bir ödül için yarışıyor; Birini kaybetmek zorunda olmak utanç verici. Yine de Beşli, 3.000 kelimesini The Men in the League Playoff finaline gönderdiğinde, bize bin parça halinde geri döndü ve Confetti, Büyük Kupa’nın iki kelimeyi telaffuz etmesi için bir masaya gönderilmesini sağladı.

Eğer bu açılış kumarı Hollywood’daki $ tevie Mbe pass biletinden daha fazlasını telgrafla çekmiş olsaydı, Cumartesi gecesi Paris’teki çatışma önceden tahmin edilemez olurdu. Liverpool bir seçenek olarak başlayacak, ancak Real Madrid, dikkatlice yapılandırılmış bir Büyük Kupa projesini 90 dakikada yok edebileceklerini kanıtladı. PSG, Chelsea ve Manchester City’ye karşı önemli ölçüde geciken geri dönüşlerin ardından, Karim Benzema’nın Liverpool Kupası yürüyüşünün ikinci yarısında geç kazanmasını bekliyoruz.

Seçtiğiniz grubun “UCL” sayısını mevcut tüm sosyal medya skandallarında yayınlamayı seven bir hayransanız, anlamlı bir şekilde katkıda bulunduğu için sizin için bazı patentli Fiver analizleri burada. Liverpool yedi büyük kupa kazanabilir ve Milan ile eşitleyebilir – ama daha da önemlisi, bu durgun koşuyu bozup “Biz kazandık. [x] Yöntem ”sloganı. Madrid elbette 13 kazandı – bunun hakkında konuşmak istemiyorlar. Bu doğru, Ateş bu kadar çok kupa kazanan takımlarla dalga geçiyor. Ama başka ne var?

The Fever: Kaydolun ve günlük futbol e-postamızı alın.

Her iki takım da yerini aldı ve her ikisi de modern oyunun favori oyuncağı tarafından çalıştırılıyor. Carlo Ancelotti’nin I.n-Cam Taktik Değişiklikleri Luca Motric ile sohbet etmek ve kaşlarını kaldırmak gibi – ama hey, işe yarıyor. J ஜூrgen Klopp’a göre, Büyük Kupa’yı kazanan menajerdir. Hafta sonu takım kuruyoruz – Yakından Roberto de Matteo izledi. Bunun 2018 Showbiz’in bir tekrarı olduğunu ve son dokuz Büyük Kupa finalinde bu kulüplerden en az altısının en az bir tane – makul bir puan aldığını belirtebilecek inkarcılara. Ama sonra tekrar, bu takımlardan biri gruplar halinde Şerif Traspole’ye yenildi; Diğer kalifikasyonu West Brom’a karşı son bir casp kafa ile eşitleyerek kazandı. Kalecileri tarafından. Heart Luck, Mansfield ve Port Vale – bu hafta sonunun gerçek Underdog hikayesi.

bugünün felsefesi

“Birçok karanlık gün oldu, gelecekte olacak, ancak personelime ve askerlerime liderlik etmeye hazır hissettim” – Vale Müdürü Darrell Clark Yakın aile kederinden sonra dönüş Bu yıl onları Cumartesi günü Wembley’e götürmeye hazırlanıyor.

Valen Darrell Clark. Fotoğraf: Christopher Thomont / The Guardian

beş harf

“Mektubumu nezaketle bastıktan birkaç saat sonra dünkü beşte, Soccer Canada İran’a karşı dostluğunu iptal etti. Futbol dünyasında küresel bir güç olduğunu biliyorum, ama bu tek kelimeyle olağanüstü “- Alan Etherington.

“Norwich takımının takımını ortalama olarak tanımlaması ilginç (Dünün haberleri, ufak tefek şeyler) Ortalama zirveye ulaşsalardı hala Premier Lig’de olacaklarını düşünüyorum. ”- Dominik Dawson.

“TV’de parayı alkışlamak” ın son damlasını karıştırarak (Beş karakter geçiş) Paranın değerini anlamak için antik roadshow’u izlemelisiniz. Düşük değerli katılımcılardan alkış yok, büyük değer çok alkış alıyor… ama kimse bir şey yapmıyor, sadece kendilerine ekli parayla ilgili mesajı alıyorlar. Aferin! Newcastle’daki hayranlar bu fikri anlayabilir “- Paul Sanderson.

“John McKay gibi (Dünden kalma mektuplar), The Fever’a mektup yazarak kendimi küçük düşürdüğüme inanamadım. Özellikle de söyleyecek akıllıca bir şeyim olmadığı için. Ateş Gibi ”- Steve Minds.

Mektuplarınızı [email protected] adresine gönderin. Ve her zaman The Fiver aracılığıyla tweet atabilirsin Guardian_sport. Hediye Mektubumuzun bugünkü kazananı Dominic Dawson.

Önerilen dinleme

Kulaklarınızı en son Futbol haftalık takviyeleri. Hazır buradayken Max, Barry ve Pat Squad tekrar tura çıkıyor. Haziran ve Temmuz aylarında canlı performanslar için biletler burada mevcuttur.

Haberler, küçük parçalar ve pop’lar

Görünüşe göre Sadio Mané olabilir Liverpool’daki konaklamalar Nihayet. “Cumartesi günü bana gel, sana duymak isteyeceğin en iyi cevabı vereceğim, tabii ki,” diye alay etti. “Sadece o zaman dikkatimize geldi. Sana duymak istediğin her şeyi veriyorum.

Paris yolunda harika şapka oyunları olan Sadio Mane.
Paris yolunda harika şapka oyunları olan Sadio Mane. Fotoğraf: Sound Scarf / AFP / Getty Images

Forrest Green, Knots County’den göz alıcı bir yönetici olan Ian Burchnall ile anlaştı Watford’un gözünde bir. Başkan Dale Vince, “Aramızda futboldaki hareketlerin tahtayı nasıl daha düzenli ve daha iyi hale getirebileceğini gösterdik” dedi.

Lig dışındaki bir diğer patron ise League Two Borough’da Halifax’ın yerini alan Pete Wilde’dı.

İngiltere kaptanı Harry Kane, Jimmy Fallon’ın New York’taki gece sohbetinde sohbet ediyor. “Harika bir takımımız, gerçekten iyi oyuncularımız, çok iyi bir koçumuz var, bu Dünya Kupası’nı daha iyi hale getiriyoruz ve bunu dört gözle bekliyorum” diye bağırdı ve nispeten boş seyircilere eski bir bakış attı. “Umarım istediğimiz zaman bu gol rekorunu kırmaya çalışabilirim.”

Padum yemeği.
Padum yemeği. Fotoğraf: NBC / NBCU Fotoğraf Bankası / Getty Images

Algılayabileceğiniz yüksek perdeli sızlanma sürekli tükürme Fransız ve İspanyol futbol formaları arasında bütün bu Kylian Mbabane iş başında. “Lionel Messi, Sergio Ramos ve diğerleri geçen yıl liginizden – istedikleri zaman – tanınmalarından daha fazla ayrıldığında. [greatness]Yaşları hakkında yorum yaptınız ve ligimizi ‘bazı oyuncuların yaşı olan bir efsaneler ligi gibi’ olarak etiketlediniz, “LFP’den Vincent LaBroon, Javier Tepas’a karşı yazdığı bir mektupta kokladı. benzer bir ayrıcalığa sahip olmak, kendi liginize gönüllü olarak katılmadı.”

Daha gelişmiş erkek haberlerinde, Rio Ferdinand ve John Terry, sosyal medya adaylıkları Twitter’da birbirlerine bakıyorlar ve Premier Lig’in en iyi stoperleri arasında eski 1 ve 5 numaralı Terry’yi sıralıyorlar. Daha ileri gitmek için çok yorgun.

Daha fazla istemek?

Büyük Kupa finalini nerede kazanıp kaybedeceğinizi bilmek ister misiniz? Sonra Gözlerini Jonathan Wilson’a ver [he’s written a tactical breakdown, he’s not gone serial killer – Fiver Ed].

İşte başlıyoruz.
İşte başlıyoruz. Kompozisyon: kartuş, deklanşör

Karen Carney Önizlemeler Liverpool – MadridPhilip Lam Düşüncelerini sunar Büyük oyunda.

Liverpool’un Ibrahima Conade’si Andy, Hunter’a söyler Sid Lowe, Paris’e dönme heyecanını soruyor Thibaut Courtois. Bu arada Steve McMahon, Liverpool’a olan gerçek bağlılığını dile getirdi. Şok edici!

Huddersfield ikna edici iseniz, hafta sonu olabilir. Aaron Bower raporları.

Bir diğeri Final Premier League 2021-22 incelemesi, bu sefer sona eriyor sezon öncesi tahminler.

eğer bu senin işinse Harika web sitesini Big Social Facebook’ta takip edebilirsiniz.. Ve INSTACHAT da!

READ  Anne H'nin Araba Kazasından Oluşan Beyin Hasarından Sonra "Hayatta Kalması Beklenmiyor" - The Hollywood Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.