Gündem

Kuzey Ankara Tüneli’ndeki çalışmalar canlı takip edilebilecek

Ankara Büyükşehir Belediyesi, yapım aşamasındaki yanlış imalat nedeniyle üzerindeki kayaların sık sık düşmesi sonucunda kazaların meydana geldiği Kuzey Ankara Protokol Yolu Tüneli’ndeki tadilat çalışmalarının ikinci aşamasına geçti.

Daha önce söz konusu tünelin Ankara-Esenboğa Havalimanı istikametinde gerçekleştirilen tadilat çalışmaları kapsamında şimdi de Esenboğa Havalimanı-Ankara istikameti araç trafiğine kapatıldı.

Daha önce karla mücadele çalışmaları ile geçtiğimiz aylarda yoğun yağışlar nedeniyle yaşanan su baskınlarına karşı gerçekleştirilen çalışmaları internet üzerinden canlı yayınlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Kuzey Ankara Protokol Yolu’nda gerçekleştirilen tünel tadilatı çalışmalarını canlı yayınlayacak.

ÇALIŞMALAR CANLI OLARAK İZLENEBİLECEK

Vatandaşların can güvenliği ve konforlu ulaşım imkânı sağlanması hedeflenen “Kuzey Ankara Protokol Yolu Tünel Giriş ve Çıkış Heyelan Önleme İşi” kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar Ankara Büyükşehir Belediyesinin şeffaf yönetim anlayışı gereği canlı yayınlanacak.
70 günde tamamlanması hedeflenen tadilat çalışmaları https://canli.ankara.bel.tr/ internet adresinden anbean takip edilebilecek.

Başa dön tuşu