Kovboylar Korsanlara Karşı Öne Çıkanlar: Dak, Dallas Brady, Tampa Hakimiyeti

Wild Card Turu NFL Playofflar Pazartesi günü sona erdi Doktor Prescott Ve bu Dallas kovboyları hakim Tom Brady Ve bu Tampa Körfezi Korsanları31-14 kazandı.

Prescott, galibiyetle kariyerinin en iyi playoff performansını sergiledi. Dört gol attı ve 305 yarda geçerken bir başkası için koştu.

Bu arada, Brady ve Buccaneers’ın hücumu bütün gece devam etmek için mücadele etti. Üçüncü çeyreğin son oyununa kadar, Brady 351 yarda ve iki gol için 66 pasın 35’ini ve ilk yarıda son bölgede maliyetli bir engellemeyi tamamlayana kadar ertelediler.

Kovboylar onu almak için ilerlerdi san francisco 49ers bölüm turunda (Pazar, FOX’ta 18:30 ET).

İşte en iyi oyunlar!

Dallas Kovboyları 31, Tampa Bay Korsanları 14

büyük boy çuval

Vida Yolu Üçüncü bir düşüş Thunder’ı getirdi ve Prescott’u görevden alarak bir Kovboyu oyunu açmak için ikinci düz sürüş için üç ve-out yapmaya zorladı.

Kovboylar ilk golü atar

Her iki takım da ilk iki pozisyonlarının her birinde üç ve-out gittikten sonra, Dallas nihayet üçüncü sürüşünde topu hareket ettirdi. Bazı oyunlar Michael Gallup Ve Tony PollardBir sorumluluk cezası ile Prescott, 22 yarda tank avcısı geçişi ayarlar Dalton Schultz.

Ardından gelen PAT doğru gitti ve Dallas’ın liderliğini ilk başta 6-0’da tuttu.

Koşu Rasat

rachel beyaz Bucs, üçüncü sürüşlerinde bir ilk yere düşmeye yardımcı olmak için nihayet birkaç sıçrama yaptı.

Tom Mahomes’i mi?

45 yaşındaki QB bir oyunu hatırladı Kansas Şehri Şefleri Yıldız, ile bağlantı Chris Godwin Çalışan bir kürekte 11 yarda kazanmak için pas verin.

Brady Kears değil

Yayının yayınlanmasından dakikalar sonra, Brady’nin 2020’de Buccaneers’a katıldığından beri kırmızı bölgede bir engelleme yapmadığını gösteren bir grafik yayınlandı, bir engelleme yaptı. Brady bir seçim yaptı Jayron Kears Son bölgede topu saha dışına atmaya çalışıyor gibiydi.

READ  Cowboys vs. Colts skoru: İkinci yarıda dört top kaybı, Dallas'ı Indy'yi geride bırakmaya zorladı

rıhtım saldırısı

1 yarda çizgisinden dördüncü ve golde, Prescott topu sahte yaptı ve skor için bitiş bölgesine kaçak koştu.

fakat, Brett Maher İkinci çeyreğin bitimine altı dakika kala, Kovboyları 12-0 öne geçirmek için PAT’ı tekrar kaçırdı.

Dak üçüncü sıraya koyuyor

İlk düşüşü kazanmak için altı yardaya ihtiyaç duyan Prescott, Kovboyların ilk yarının son sürüşünü hareket ettirmek için 10 yarda çabaladı.

Dack, Dallas’ın 3. Tank Avcısı için Dalton’a

Kovboylar ilk yarı boyunca kontrolü elinde tuttu ve Prescott, 11 yarda skoru için son bölgede Schultz’u tekrar buldu.

Kontrol edemedikleri tek şey tekme oyunları. Maher üçüncü PAT’ı kaçırdı ve devre arasında Kovboyların liderliğini 18-0’da tuttu.

skor için dörtnala

Kovboylar, ikinci yarının ilk topa sahip olduklarında gol atarak dört düz sürüşü işaretleyerek tekrar gol attı. Prescott, Gallup’u üçüncü golü için son bölgenin arkasında buldu. Gallup, karşılaması sırasında sınırların dışına çıkmaya yakın görünüyordu, ancak tekrar yakalamasını onayladı.

Ancak Maher, maçın dördüncü PAT’ini kaçırdı ve üçüncü çeyreğin bitimine yaklaşık 10 dakika kala maçı 24-0’da üç skorla korudu.

Bucks sonunda gol attı

Brady, her iki oyuncu için de NFL’deki son maçın ne olabileceğini öğrendi. julius jones Son bölgenin yan çizgisinde bir touchdown, sonunda Buccaneers’ı tahtaya çıkardı. Tampa, üçüncü çeyreğin sonlarında iki sayılık bir dönüşümü üç skorluk bir oyuna çevirerek skoru 24-6’ya çeviremedi.

Dallas dördüncü sırada gidiyor … ve gol atıyor

Maher, PAT’lerini yapmakta zorlanırken, Kovboylar, Buccaneers’ın 18 yarda çizgisinden dördüncü ve 4’te aldı. Prescott’un keşfettiği gibi, karar işe yaradı CeeDee Kuzu Skor açık.

Oh, ve Maher bu kez PAT’ı 31-6’lık bir oyun haline getirdi.

Dolar geç gol oldu

READ  Giants, Michael Conforto'yu imzaladı, Taylor Rogers'ı Twins ile yeniden bir araya getirdi, kaynaklar doğruladı

Kibarca söylemek gerekirse, Brady öğrendi Brad gibi İki dakikalık uyarıdan önce ayak vuruşu için. O da katıldı Mike Evans İki puanlık bir dönüşüm sonucu 31-14 yaptı.

Dolar bir ofsayt işi alır

İki dakikalık uyarıda bir ofsayt vuruşunu kurtaran Tampa için çok azdı, çok geçti. Bu sezon dördüncü kez bir takım bir ofsayt vuruşunu kurtardı. Evans, sonraki oyunda bir tank avcısı pası düşürdü.


Ulusal Futbol Ligi’nden daha fazlasını alın Oyunlar, haberler ve daha fazlası hakkında güncellemeler almak için favorilerinizi takip edinBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.