Kovboylar geri gelip Texans’ı 41 saniye kala 27-23 yenmek zorunda kalacaktı.

İyi resimler

Cowboys takım tarihindeki en utanç verici kayıp, 2002 sezonunun başlarında, genişleme Texans’ın ilk maçlarında Dallas’ı 19-10 mağlup etmesiyle geldi. Teksaslılar sadece 8,5 puan gerideydi.

Pazar günü 17 sayı gerideydiler.

Kovboylar kazandı, ancak dördüncü çeyrekte geri gelmek, dördüncü ve birde durmak zorunda kaldı. Ezekiel Elliott 27-23 yapmak için 41 saniye kala üçüncü ve golde 2 yarda touchdown koşusu.

Dallas 10-3’e yükseldi ve Houston 1-11-1’e düştü.

Ancak Teksaslılar ciro eğilimi açısından Kovboyları geride bıraktı Tremon Smith kesintiye uğradı Doktor Prescott iki kez ve Blake Cashman Bir KaVontae Turpin, boğuk bir punt’u kurtardı. Paket servisten 14 sayı atan Texans, Smith’in ikinci seçimi Prescott’un 7 yarda Cowboys 4’e geri vermesinin ardından oyunu erteleme şansı buldu.

Rex Burkhead Jeff Driskel pası tamamlamadan önce 1 yarda kaybettiği için durduruldu Chris Moore 1 yarda çizgisine. Moore ve Teksaslılar onun gol attığını düşündüler, ancak yetkililer karar verdi carlos watkins Moore’u kale çizgisinin gerisine indirdi.

Lovie Smith rakipsizdi ve Burkhead ile oynadı Damien Pierce Sol ayak bileğinden sakatlanarak, dördüncü bir oyun ayarlamak için 2 yarda kaybettiği için durduruldu. Teksaslılar bunun için gitmek istedi ve Driskel’in kaleci olarak şansı olmadı Neville Gallimore Ve Anthony Barr Onu dışarıda tutuyor.

Prescott daha sonra Kovboyları 11 maçlık, 98 yarda bir touchdown sürüşünde yönetti.

Texans’ın son şansı Hail Mary ile geldi Davis Değirmenleri O İsrail Mukuwamu Bitiş bölgesinde üç saniye kala durduruldu.

Rams 17,5 puanla tercih edilse de Kovboylar, Jets’in Rams’ı 23-20 yendiği Aralık 2020’den bu yana en büyük üzüntüden kaçındı.

Prescott, bir gol ve iki müdahale ile 284 yarda 24/39’du. Dalton Schultz 87 yarda altı pas yakaladı ve Noah Brown 85 koşu için dört eklendi. Tony Pollard İki gol ve toplam 62 yarda vardı.

READ  Roket Fırlatma SpaceX Falcon 9 Intelsat G-31/G-32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.