Gündem

Kızılinler yolunda çalışmalar tamamlandı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Eskişehirlilerin yoğun olarak kullandığı Tepebaşı ilçesine bağlı Kızılinler mahalle yolundaki çalışmalarını tamamladı. İkinci etabın da tamamlanmasıyla konforlu ve güvenli hale gelen yol, vatandaşlardan tam not aldı.

Sorunsuz bir üstyapı için yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kent merkezinin yanı sıra kırsal bölgelerde de çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Bu kapsamda 2 etap halinde yapılan Tepebaşı ilçesine bağlı Kızılinler mahalle yolundaki çalışmalar tamamlandı. Eskişehirlilerin sıklıkla kullandığı ve yoğun bir trafik akışına sahip olan yolda BSK asfalt kaplama çalışmaları tamamlanarak yol daha konforlu ve güvenli hale getirildi.

Kızılinler mahalle muhtarı Mustafa Gençtürk, yol çalışmasının tamamlanmasından dolayı teşekkür ederek, “Bu bölge için çok önemli olan 7,5 metre genişliğinde, 6,5 kilometre uzunluğundaki yolumuz tamamlandı. Çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” dedi. Yolun tamamlanmasıyla Kızılinler mahallesi başta olmak üzere birçok mahalleye ulaşım kolaylaşacak. Yolun yeni haliyle çok güzel ve güvenli olduğunu belirten sürücüler, yapılan çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler.

Başa dön tuşu