Kevin Stefanski, Deshaun Watson’ın hayal kırıklığını küçümsüyor

ABD BUGÜN Spor

Ocak 2021’in başlangıcından bu yana ilk kez oyun kurucu Deshaun Watson Cuma gecesi futbol oynadı. Üç seride, yedi yarda beş geçişten birini tamamladı.

Antrenör Kevin Stefanski maç sonrası basın toplantısında performansı değerlendirdi.

Stefanski, “Muhtemelen bazı atışları geri alması gerektiğini düşünüyorum.” Dedi. “Açıkçası, uzun bir aradan sonra ilk kez futbol oynarken, bu programda takım arkadaşlarıyla dışarı çıkmanın, kaskta farklı bir ses duymanın önemli olduğunu düşündüm, bu tür şeyler. Eminim erkenden kelebekler ve titremeler olmuştur. Ama bence yapılması gereken bir iş olduğunu anlamıştı.

Stefanski, Watson’ın saha dışı sorununu çevreleyen dramanın performansını etkileyeceğine inanmadığını söyledi. Stefanski ayrıca diğer başlayanlarla oynamamanın bir faktör olduğu fikrini de küçümsedi.

Stefanski, “Oynamamış birçok oyuncuları vardı.” Dedi. “Bu yüzden çok fazla ilgilenmiyorum. Bu sadece – bilirsiniz, bu bizim ilk oyunumuz. Ve sanırım anlayabilirsiniz. Bilirsiniz, sanırım Jacksonville’de bir oyun vardı. Yani bizim için, sadece biraz çalmak pas geçin ve işinize geri dönün.

Stephenson, Watson’la ilgili durum hakkında uygun şekilde ihtiyatlıydı.

Stefanski, “Bence onun için dışarı çıkıp yeni takım arkadaşlarıyla bir oyun ortamında, ışıklar altında performans sergileyebilmesi önemli.” “Mükemmel olmayacak. Mükemmel olsa bile aşırıya kaçamazsın. Bu yüzden bence bu onun için ilerlemenin bir parçası.

Stefanski, maçtan önce Watson’ın doğaçlama özrünü memnuniyetle karşıladı.

Stefanski, “Birkaç aydır Deshaun’dayım ve büyümek istediğini biliyorum” dedi. “Yaptığını biliyorum. Bu kişisel, bu profesyonelce. Bence bunu yapmakta çok ciddi. Bence bu onun için bir sonraki adımın parçası.

Bu, açıkçası, olması gerekenden çok daha sonra gelen bir adımdır. Watson davranışını kabul etseydi ve iddialar ilk ortaya atıldığında gerçek düzeltmeler yapsaydı çok şey önlenebilirdi. Belki de vagonların etrafında dolaşmak yerine gerçeği söyleyenlerle çevrili olsaydı bu olabilirdi.

READ  Real Madrid, Liverpool'u yenerek Şampiyonlar Ligi'ni kazandı

Hesap her zaman gelir. Soru, kucaklanıp kucaklanmadığı veya karşı konulacağıdır. Ne kadar uzun süre direnilirse, sonunda o kadar kötü olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.