Kevin Durant, Heat takımında Jimmy Butler, Bam Adebayo ve Kyle Lowry varsa oynamak istiyor.

Jesse D. karabrand

olarak Brooklyn Ağları Kevin Durant’i adil değer gibi bir şeyle takas etmeye çalışırken, sadece pazarlık yaptıkları takımlarla değil Durant’in kendisiyle de mücadele etmek zorundalar. İki takım sağladı, Miami Heat Ve Anka Güneşleri, tercih edilen yerler olarak. İşte burada işler karmaşıklaşıyor: Durant’in, Heat’in sadece takımlarının çoğu sağlamsa gitmesini istediği bildiriliyor.

Göre atletikDurant, Jimmy Butler, Bam Adebayo ve Kyle Lowry ile birlikte oynayabilseydi Heat için oynamak isterdi. Miami’nin Brooklyn’e bu üçünün dışında ne kadar az varlık sunduğu düşünüldüğünde, şu anda bir Isı takası pek olası değil.

Uşak’ın asla masada olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Lowry sadece bir rakip için değerlidir. Adebayo da yoksa Miami ne sunabilir? Paket, maaş yükü olarak Tyler Hero ve Duncan Robinson etrafında inşa edilecek. Heat ayrıca 27. sıradan Nikola Jovic’in yanı sıra gelecekteki üç ilk tur ve üç birinci tur seçim takası teklif edebilir. Bu hemen hemen herkes için büyük bir teklif, ancak Durant’i indirmek için muhtemelen yeterli olmayacak.

Başka bir sorun daha var: Heat ve Durant, Adebayo’yu içeren bir anlaşmaya açık olsalar bile, şu anda yasal olarak onu Nets’e takas edemezler. Takımların takas yoluyla alınan yeni uzantılarda birden fazla oyuncuya sahip olmalarına izin verilmiyor ve Nets’te zaten böyle bir anlaşmada Ben Simmons var. Genel olarak, bu, Heat’i Durant çekilişlerinde önemli bir dezavantaja sokar.

Suns, Durant’i almak için biraz vazgeçmek zorunda kalacak, ancak bunu Devin Booker veya Chris Paul’dan fedakarlık etmeden yapabilirlerse, eski MVP’yi cezbetmek için yeterli paraya sahip olacaklar. Durant, Phoenix’i diğer tüm yerlerden daha çok isteseydi, bu tür bir sızıntı mantıklı olurdu. Eğer Heat’e ilham verebilirse, Suns’ın önündeki en büyük tehditlerden biri takımdan uzakta olacak. Şimdilik, kesin olan herhangi bir şey aptalın işi olur.

READ  WHO, maymun çiçeğinin yayılmasının enfeksiyona yol açabileceğini söylüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.