Kar küreme kazasında yaralanan Jeremy Renner, 2 ameliyattan sonra yoğun bakımda iyileşiyor.CNN

“Hawkeye” yıldızı Jeremy Renner yakınlardaydı, evinin önündeki garaj yolunu temizliyordu. kar küreme kazası, Oyuncunun bir temsilcisine göre.

Renner’ın yayıncısı Samantha Mast Salı günü CNN’e verdiği demeçte, Renner’ın Pazar günü araba yolundan karı kaldırdığını, böylece aile üyelerinin tatili birlikte geçirdikten sonra Nevada’daki evinden ayrılabileceğini söyledi. Kaza olduğunda Renner’ın aile üyeleri yanındaydı.

Reno Gazette Journal Pazartesi günü bildirdi Renner, Reno Belediye Başkanı Hilary Schieve’den alıntı yaparak kaza anında mahsur kalan sürücüye yardım etti. Mast, bir komşunun garaj yolunu temizlemeye yardım ettiğini söyledi.

Mast, kazaya neyin yol açtığı hakkında daha fazla ayrıntının Salı öğleden sonra yapılması planlanan bir basın toplantısında Washoe İlçesi Şerif Ofisi tarafından paylaşılacağını söyledi. Renner hastanede yoğun bakımda kalıyor. Renner’ın sözcüsü daha önce CNN’e verdiği demeçte, “Künt göğüs travması ve ortopedik yaralanmalardan sonra ameliyattan iyileşiyor.”

Oyuncuya yakın bir kaynak CNN’e, 51 yaşındaki oyuncunun kazada meydana gelen yaralanmaları gidermek için şimdiye kadar iki ameliyat geçirdiğini söyledi.

Washoe İlçesi Şerif Ofisi, yardımcılarının Reno’daki Mount Rose Otoyolu bölgesinde Renner’ın dahil olduğu “travmatik bir yaralanmaya” yanıt verdiğini söyledi.

Şerifin ofisi bir basın açıklamasında, milletvekillerinin Renner’ı yaralı bulduğunu ve onun bir bölge hastanesine nakledilmesini koordine ettiğini ve kazaya karışan tek kişinin aktör olduğunu da sözlerine ekledi.

Kaza anında, Nevada’nın batı kesimleri karla kaplıydı. Reno bölgesi, Yeni Yıl ile Yeni Yıl arasında 5.000 fitin altındaki yüksekliklerde 6-12 inç ve daha yüksek rakımlarda 18 inç kar gördü. Reno’da Ulusal Hava Durumu Servisi.

Renner, iki hafta önce yayınlanan ve aktörün kar temizleme aracı kullanıyormuş gibi göründüğü bir Instagram videosu da dahil olmak üzere, doğrulanmış sosyal medya hesaplarında karlı koşullarda birkaç video ve fotoğrafını paylaştı.

Renner’ın ailesi Pazartesi akşamı aktör hastanede kalırken hastane personeline ve ilk müdahale ekiplerine teşekkür eden bir bildiri yayınladı.

Sözcüsü yaptığı açıklamada, “Jeremy’nin ailesi, onunla ilgilenen inanılmaz doktorlara ve hemşirelere, Truckee Meadows İtfaiye ve Kurtarma’ya, Washoe İlçe Şerifine, Reno Şehri Belediye Başkanı Hilary Schieve’ye ve Carano ve Murdock ailelerine teşekkür etmek istiyor.” “Hayranlarından gelen sevgi ve destekten dolayı çok mutlu ve minnettarlar.”

Renner, Paramount+ dizisi “Mayor of Kingstown”da rol alıyor ve en çok birkaç Marvel Sinematik Evreni filmindeki Hawkeye rolüyle tanınıyor.

Onun “Yenilmezler” başrol oyuncusu Mark Ruffalo Pazartesi günü Renner için dua istedi.

Ruffalo, Instagram Hikayeleri’nde “Kardeşimiz @jeremyrenner için tam ve hızlı bir iyileşme için dua ediyoruz” dedi. “Lütfen şifa verici iyiliği yoluna gönderin.”

READ  2022 PGA Şampiyonası Lider Tablosu: Canlı Yayın, Tiger Woods Skoru, 2. Turda Golf Skorları bugün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.