Kaley Cuoco, Kay Hui Kwan ve daha fazla yıldız

Oyna

LOS ANGELES – Pazar günü Fairmont Century Plaza Hotel’de bir araya gelen yıldızlar, ödül sezonunun en büyük ikinci şovu için dokuza kadar giyindiler: Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri.

“Her Yerde ve Her Şey Aynı Anda” Aday gösterilen 14 kategoriden beşini kazanarak gecenin favorisi oldu. “Abbot İlköğretim Okulu” Yıldız Sheryl Lee Ralph En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazandı ve Etkili bir konuşma daha yaptı – Angela Bassett ve Niecy Nash gibi ikisi de yardımcı kadın oyuncu ödülü kazandı. “Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda” Ve “Dahmer – Canavar: Jeffrey Dahmer Hikayesi” sırasıyla.

Yayın sırasında çok şey oldu ama balo salonunda daha da fazla aksiyon vardı ve bunlar TV’ye yansımadı. Selfie’lerle birbirlerini eğlendiren yıldızlardan duygusal sahne arkası anlarına kadar, işte olanlar.

‘Çöldeydim’: Brendan Fraser, Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü Ağlayarak Kabul Etti

Amanda Seyfried Randevu Gecesinde Paul Walter Houser, Kaley Cuoco ve Tom Belfrey ile Selfie Çekiyor

Tipik eleştirmenlerin tercih ettiği bir tarzda, yayın reklam arasına girdiği anda yıldızlar ayağa fırladı, balo salonundaki diğer ünlülerle adeta şakalaşıyor ve şakalaşıyordu.

Bir mola sırasında Angela Bassett, Janelle Monae ile sohbet etti. Keegan-Michael Key ve eşi Elle Key, Quinta Brunson ve Lisa Ann Walter ile sohbet etmek için “Abbott Elementary” masasına gittiler. Ve “Everything Everywhere All At Once”dan Stephanie Hsu, “Marcel the Shell with Shoes On”dan Jenny Slate ile içten bir kahkaha paylaştı.

READ  Birincil seçim güncellemeleri: Wyoming ve Alaska'dan Canlı

Altın Küre’nin artık ne anlamı var? Ödül töreni asla geri gelmemeliydi

Televizyon için yapılmış bir mini dizi veya filmde en iyi kadın oyuncu ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödüllerini kazandıktan sonra, Amanda Seyfried ve Paul Walter Hauser balo salonunun yan tarafında durmuş, kısık tonlarda ve hareketli ifadelerle konuşuyorlardı. İkili, sohbetin sonunda selfie çektirdi.

Bazı yıldızlar için gösteri romantik bir randevu gecesiydi. Büyüyen bir bebek göbeği sporu yapan Kaley Cuoco, gecenin çoğunu ortağı Tom Belfrey ile geçirdi. Bir ara sırasında bir konuk, Belfrey’den Cuoco ile fotoğraf çekmesini istedi ve oyuncu bunu memnuniyetle kabul etti. Nash ayrıca eşi Jessica Betts ile kırmızı halıda çalıştı. İkisi de 2020’de evlendi.

Kee Hui Guan sahne arkasında gözyaşlarını tutmakta zorlanıyor

Gösteri sırasında kendinden geçmiş yıldızlar kupalarını sıkıca kavrayıp dünyanın görmesi için yürekten konuşmalar yaparken, adrenalin elle tutulur cinstendi.

Bu yoğunluk, kazananların hemen sorular sormaya ve galibiyetlerinin ne anlama geldiğini düşünmeye yönlendirildiği medya odasında sahne arkasına taşındı.

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kazandıktan sonra, “Everything Everywhere All At Once” yıldızı Kae Hui Kwan, tanınmanın en çılgın hayallerini bile aştığını söyleyerek muhabirlere duygulandı.

“Bir iş istiyorum,” dedi, sesi zayıftı ve kalbi “hala atıyordu.”

“Çok şanslıyım,” diye ekledi, gözlerinden yaşlar akıyordu. “80’lerin sonu ve 90’ların başında Asyalı bir aktör olduğumu çok iyi hatırlıyorum. Benim gibi sürekli bir işten başka bir şey istemeyen tüm oyunculara kapıların açılmasını istiyorum ve hepsini istiyorum. Hayalleri gerçek oluyor.”

Minnettar olan tek kişi Kwan değildi. Bir Komedi Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Ralph, rahmetli anne ve babası hakkında konuşurken duygulandı. “Beni cennetten görebilseler, ‘Teşekkürler anne ve baba, çünkü bu sizin için’,” dedi kadehi göğe kaldırarak.

READ  Carolina Panthers, Atlanta Falcons'u yenerek NFC Güney'de hayatta kalıyor

Önceki: “Indiana Jones”un Yıldızı Kay Hui Kwan, “Everything Everywhere” Rolü İçin “30 Yıldan Fazla” Bekledi

içinde? titreşimler. dıştan? Yeni yıl kararları

Yeni Yıl, aynı ünlüler? Kırmızı halıda, Kerry Washington ve Ayo Edebiri gibi yıldızlar USA Today’e, en azından 2023’e kadar gerçekten karar almadıklarını söyledi.

Washington, “Bu yıl için hedeflerim var,” diyor. Birçoğu, yılın başında büyük kişisel hedefler belirleme geleneğinden kaçınarak aynı duyguyu paylaşıyor.

Kate Hudson, “Karar vermemeye karar verdim … Bunların hepsini bu yıl yapmıyorum, ateşli geleceğim.

“All American” yıldızı Pre-Z, bize kararının “daha iyi yemek” olduğunu söylüyor, ancak tam olarak böyle olmadı. Neden? Niye? “Hoşuma gitmedi,” diyor Pre-Z gülerek. Rol arkadaşı Samantha Logan, daha iyi bir uyku programının yanı sıra, Yeni Yıl’da daha iyi beslenmeye çalıştığını da paylaştı, ancak günün sonunda ikisi, her şeyin dengeyle ilgili olduğu konusunda hemfikir.

“Plan mutlu olmak. Seni ne mutlu ediyorsa,” diyor Bre-Z, “Hayat denge demektir.”

Logan ekliyor: “Vücudum dalgalanacak ve cildim yapmak istediğini yapacak ve beni insan yapan şey bu ve gerçekten umurumda değil.”

Edipiri, kendisinin de herhangi bir karar vermediğini söylüyor, ancak bu yıl “katılmak” benim için “iyi” oldu. “Ayı” yıldızı ne alıyor? Ekran süresi, özellikle TikTok.

SAG Ödülleri Adaylıkları: “Bunshees of Inishreen”, “Everything Everywhere” 2023 Alanını Yönetiyor

Eleştirmenlerin Seçimi kalabalığı A-listesi, ancak menü değil

Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde akşam yemeğinde birinci sınıf ünlülere ne ikram ediliyor? Kesinlikle beş çeşit yemek değil.

Her masada bol miktarda Fiji suyu, birkaç şişe şarap ve büyük bir şişe şampanya vardı. Yine de yemek seçenekleri, içecek seçenekleri kadar bol değildi: Her masada bir sepet kraker bulunan ünlüler, humus ve baba ganosh da dahil olmak üzere bir dizi sosla ziyafet çekti.

READ  Anderson Cooper, Prens Harry ile '60 Dakika' Konusunda Röportaj Yapacak - Son Tarih

Humus yeterince doldurmadıysa, etrafta dolaşacak çok sayıda Gold Stone dondurması vardı. Balo salonunun dışında mini bir dondurma standının yanı sıra reklam aralarında Gold Stone kupalar da içeriden geçildi.

Ancak gösteriden sonra yıldızların nihayet biraz daha yemek yemesi gerekti. Yayının ardından yıldızlar balo salonundan çıktı ve resepsiyonun pideler, suşi ruloları ve tatlı masalarıyla dolu olduğunu gördü.

‘Abbott Elementary’ yıldızı Janelle James Gritty, Beyonce ve neden hepimiz İlkel Ava olmak istiyoruz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.