Juan Soto’nun söylentilere hakim olmasıyla, Nationals ve Cubs canlı duyuruların temel dayanak noktalarıdır.

MLB ticaret sezonu kapımızda. Yöneticiler, 2 Ağustos Salı günü saat 18.00’den önce kadrolarını uzatmaya hazırlamaya çalışırken saat ilerliyor. Herkesin bir bakış açısı vardır. John Soto, 23 yaşında Washington Vatandaşları Aniden ticaret bloğunda bir süperstar.

Soto’yu ve ligin geri kalanını çevreleyen ticaret rüzgarlarındaki her bükümü buradan takip edeceğiz. Çılgınlık ortaya çıktıkça güncellemeler için tekrar kontrol edin.

uyruklular, yavrular Son teslim gününün geldiği saatte

2 Ağustos gece yarısından itibaren Juan Soto Washington Nationals’da kalacak. Güçlü anahtar vuruşlu ilk kaleci Josh Bell’in saat 18.00’de hareket etmesi bekleniyor.

Chicago’nun çok yönlü bir All-Star dış saha oyuncusu var Ian Hopp Ticaret bloğunda sallanan bazı taliplerin onu Soto’nun yedek planı olarak gördüğü bildirildi. yakından David Robertson Son teslim tarihine kadar Cubs’ın en dikkate değer kurtarıcısı olmaya devam ediyor.

Bunun ötesinde Salı günü izlenecek başka büyük isimler de var. marlinler marş Pablo Lopezilgi gördüğü söyleniyor. dolandırıcılar – ve yankiler Tembel Joey Gallo, korkunç Bronx görev süresine son veriyor.

Astrolar Christian Vasquez’de bir yakalayıcı bulun

Houston Astros’un Boston’la uğraşarak yakalayıcıda bir delik doldurduğu bildirildi kırmızı çorap arka stop Christian Vasquez. Güçlü bir savunmacı olan Vasquez, başka bir güçlü hücum sezonunun ortasında. Sekiz homers ile .282 vuruş yapıyor ve park ayarlı OPS’si dört yılda üçüncü kez ortalamanın üzerinde.

Cubs ile aynı hücum gücü değil. Wilson Contreras, ticaret piyasasındaki kayan yazı isimlerinden biri olan, playoff atış kadrosunu idare etme görevlerini kolayca üstlenmesi beklenen, oldukça lanse edilen bir savunma oyuncusu. 2018 Red Sox’u bir World Series zaferine taşıyarak bol miktarda Ekim deneyimine sahip.

Astros avcıları ligin en kötü .159/.228/.297’sini vuruyor, bu yüzden bu büyük bir yükseltme olarak kabul ediliyor. Martin Maldonado’nun mükemmel savunması ve liderliği, tutma gücünü çok fazla sallamak konusunda isteksiz oldukları anlamına geliyordu.

READ  Trump'ın 6 Ocak konuşmaları: Savcılar, eski Beyaz Saray yetkililerinin ifade vermesini sağlamak için mahkeme savaşına hazırlanıyor

Anlaşmaya bir tuhaflık mı ekleyelim? Red Sox Houston’da olduğundan, Vasquez’in takas sonrası gezisi diğer kulüp evlerine yürümeyi içerecek.

31 yaşındaki oyuncu tüm kariyerini Red Sox’ta oynadı ve ilk olarak 2008’de kulüp tarafından draft edildi. Yıl sonunda serbest oyunculuğa ulaşacak.

Boston’ın Pazartesi günü yaptığı tek hamle Vasquez’le uğraşmak değildi. Daha sonra isimlendirilecek ve paraya çevrilecek olan White Sox için yakalayıcı Reese McGuire’a yardımcı Jake Diegman’ı takas ettiler. Bu arada, büyük lig kulübünü desteklemek için Reds’in dış saha oyuncusu Tommy Baum ile anlaştıkları bildirildi. AL East’in bodrum katına inen, ancak yine de playoff şansı olan bir takım için alım satımın açık bir örneği gibi görünüyor.

Astros, 3 takımlı bir anlaşmada Orioles’tan Trey Mancini’yi satın aldı

Uzun zamandır Orioles’ın ilk kalecisi ve DH’si olan Trey Mancini’nin, üç takımlı bir takasta Houston’a, dış saha oyuncusu Jose Siri’yi Tampa Bay Rays’e göndereceği bildiriliyor. Sağ elini kullanan Mancini, Astros’un ortalamanın altında vurucuları vurma ve hala popu toplama konusundaki tutkusuna uygundur.

2013 MLB Draftı’nın 8. turunda Orioles tarafından alınan Mancini, 10 homer, 16 double ve 35 walk ile .268/.347/.404’ü buluyor. Hatta göründüğünden daha iyi vurmuş olabilir; Camden Yards’daki yeni duvar konfigürasyonu nedeniyle güç rakamları düştü. Bu, Houston’ı yakında bir yarışmacıya katılması gereken anahtar vuruşlu Nationals’ın ilk kalecisi Josh Bell için piyasadan uzaklaştırıyor.

Astros her zaman Mancini gibi sağlam oyuncular için pazardadır, ancak bazıları Orioles’ın yeniden yapılanmalarında programın ilerisini gördüğünü düşündü (51-51’lik bir rekorla son joker noktasından sadece üç oyun). Orioles, bu yıl ciddi bir playoff baskısı yapabilmek için ona tutunabilir.

Bunun yerine, Orioles en azından bazı genç silahlar almak için serbest oyuncuya giren bir oyuncudan hareket edecek gibi görünüyor – Rays’in adayı Seth Johnson ve Astros’un adayı Choice McDermott. ESPN’den Jeff Basson’a göre, Astros, Rays atış ihtimali Jayden Murray’i alacak.

READ  Enflasyon 1981'den beri yüksek olduktan sonra hisse senedi vadeli işlemleri düşecek

Yankees, Frankie Montas’ı yardım için Oakland’a takas etti

New York Yankees, Oakland A’lara başlangıç ​​Frankie Montas ve rahatlatıcı Lou Trivino’yu dağıttı. YES Ağı’ndan Jack Curry’ye. 29 yaşındaki Montas, bu sezon 3.18 ERA geçirdi Muhtemelen tahtada kalan en iyi başlangıç Sonrasında Seattle Mariners, Luis Castillo’yu tutukladı.

2021’in başından bu yana, Montas’ın 291 2/3 istekada 3.30 ERA’sı var. Sürdürülen başarı, 96 mil hızla dörtlü veya iki dikişli olarak fırlatabildiği müthiş ayırıcısına büyük önem verdi. Karşılığında, Yankees, en iyi atış ihtimali olan solak Ken Waldichuk ile atış yapma umutları JP Sears ve Luis Medina ve ikinci kale adayı Cooper Bowman ile geri dönecek. Bu, Luis Castillo ticaretine kıyasla çok büyük bir getiri. Yankees, kısa vadeli umutları Anthony Volpe ve Oswald Peraza’yı takas etmeme konusunda kararlıydı ve hareket bu gençler olmadan gerçekleştirildi.

Montas, A’ların bir kış yangını satışından sonra sakladığı birkaç kayan yazı parçasından biriydi. 2023 yılına kadar takımın kontrolünde kalacak. Zaten güçlü bir rotasyonu desteklemek için Yankees’in hayır. 2 kalibrelik bir marş sunar.

Takımı 108 galibiyet hızındayken, Yankees GM Brian Cashman agresifliğini koruyor. Pazartesi günü Cubs’tan yıldız kabartma atış yapan çaylak Scott Efros’u zaten ekledi.

Padres, Josh Hader’i Brewers’tan sürpriz bir yakın takasla aldı

ESPN’den Jeff Basson, San Diego Padres’in oyundaki en iyi yakınlardan birini eklediğini bildirdi. Padres, baskın sol bek Josh Hader için genç oyunculardan oluşan bir ekibe katılmak için Taylor Rogers’ı Milwaukee Brewers’a daha yakın gönderiyor.

biracılar, Rogers’ı kim yakınlaştırabilir veya kendi baskın pasörü Devin Williams’ı yükseltebilir?Williams’ın sahneye çıkmasından bu yana Hader’in anlaşma istediği bildiriliyor.

Basson’un raporuna göre anlaşmaya, kadrolarına hemen eklenebilecek genç bir dış saha oyuncusu olan Esturi Ruiz de dahil olmak üzere birkaç yetenekli oyuncu eklediler. Brewers şu anda NL Central’ı St. Louis Cardinals karşısında üç maç önde götürüyor.

READ  Rusya, 2024'ten sonra Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan ayrılacak

Juan Soto söylentileri: Yetenekli bir nesil hareket halinde olabilir mi?

Juan Soto Trading’in sismik hareketine hazır mısınız? Son söylentiler Ulusal Takımın Soto’ya herkesten daha fazla uyum sağladığını gösteriyor: San Diego Padres, St. Louis Cardinals ve Los Angeles Dodgers. NL West’in rakipleri olan Padres ve Dodgers, bir yıl önce başka bir Nationals süperstarı – Max Scherzer için bir ihale savaşına girdi. Dodgers sonunda hem Scherzer’i hem de kısa stoper Trey Turner’ı koruyan sürpriz bir gişe rekorları kıran film çıkardı.

Şu ana kadarki tüm kapsama alanımıza hızlı bir şekilde sözleşme yapma olanağını elde edin.

Washington Nationals yıldızı Juan Soto, takas son tarihinde ilgi odağı. (AP Fotoğrafı/Patrick Semansky)

Shohei Ohtani aynı kalabilir

Shohei Ohtani’nin durumu, Soto’nun bahsettiği kadar acil değil, ancak Los Angeles Angels, Mike Trout ve Ohtani’nin çalışmasına rağmen, yeni bir kayıp sezona doğru hızla ilerlerken en azından piyasayı değerlendirecek. New York Post’tan Jon Heyman Pazartesi öğleden sonra, Ohtani’nin bu sezon kalacağını bildirdi.

İlk Cy Young ve ikinci üst üste AL MVP teklifi için çekişen iki yönlü sansasyon, 2023’ten sonra serbest oyuncu olabilir ve kazanan bir takım için oynama arzusunu dile getirdi. Melekler mücadele eden parçalarla çevriliyken, bu kış onu takas etmeyi düşünmeliler.

ANLAŞMA YAPILDI: 2022 MLB Son İşlem Tarihi Hareketleri

MLB Ticaret Son Tarihi 2022: Kim ve Ne İzlemeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.