Josh McDaniels, Derek Carr, Colin Cabernick’in antrenmanına rağmen Raiders’ın ‘kendi futbol takımı’ olduğunu bildiğini söylüyor

YeniArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

Las Vegas Riders’ın baş antrenörü Josh McDaniels, ödemeye gerek olmadığını söyledi. Uzun zamandır marş Derek Carr Colin Cabernick’in antrenmanından önce bir ön hazırlık.

34 yaşındaki serbest oyuncu Çarşamba günü oyun kurucuyu antrenmana getirdikten sonra, bunun binicileri etkilediği söyleniyor ve koç takımın hala arabanın sahibi olduğu konusunda ısrar etti.

McDaniels, “Bence Derek olduğu yerde çok rahat” dedi. Perşembe günü gazetecilere söyledi. “Sanırım bizim için kim olduğunu biliyor, onun hakkında ne hissettiğimi biliyor, onun hakkında ne hissettiğimizi biliyor. Bunun şu anda Derek için önemli olduğunu düşünmüyorum.”

Las Vegas Riders baş antrenörü Josh McDaniels, 26 Mayıs 2022 Perşembe günü Henderson’daki NFL Futbol Takımı Eğitim Merkezinde düzenlediği basın toplantısında konuşuyor.
(AP Fotoğrafı / John Locher)

31 yaşındaki araba, bu yıl üç yıl için 121,5 milyon dolarlık bir uzatma anlaşması imzaladı ve takımın açılış çeyreğinde kalmaya devam ediyor. Binicilerin izlediği söyleniyor Cabernet iyi bir seçim olurdu Jared Stidham ve Nick Mullens’in de içinde olduğu oyun kurucu odasında.

FOXNEWS.COM’da daha fazla oyun kapsamı için buraya tıklayın

McDaniels, “Bence bunun kendi futbol takımı olduğunu biliyor ve sahada da aynen böyle davranıyor ve yönetmesini istediğimiz şeye rehberlik ediyor ve her şeyi doğru yapıyor.” “Derek Carr’dan pek bir şey duyamadım. Şimdiye kadar yaptıklarından çok memnunum.”

John Croton geçen sezonun ortasında Riders koçu olarak istifa ettikten sonra bile, Carr takımı NFL’nin en zorlu bölümlerinden birinde playofflara götürmeyi başardı.

Üç kez Pro Bowler, geçen sezon 17 maçta 17.04 pas (4.804) ve müdahale (14) ile kariyer rekoru kırdı. 23 touchdown yaptı ve sonunda vahşi kart turunda AFC şampiyonu Cincinnati Bengal’e kaybetmeden önce takımı 10-7 önde götürdü.

McDaniels Perşembe günü, takımın NFL’de en son 2016’da oynayan Kaepernick’i imzalayıp imzalamayacağını söylemeyi reddetti, aynı yıl ırkçı adaletsizliği protesto etmek için milli marş sırasında diz çökmeye başladı.

Colin Kepernick, Las Vegas Riders ile eğitim sırasında dikkat çekiyor: Raporlar

Teknik direktör basın toplantısında şu anda takımda olmayan oyuncular hakkında soru sormayacağını söyledi.

McDaniels, “Antrenman için tonlarca insan getirdik” dedi. “İlk günden itibaren her fırsatı değerlendireceğimizi söyledik. Gördüğümüz ilk oyuncu değildi, son oyuncu da değildi.”

Koç, “Böylece birçok insan bu binaya girip çıkacak ve bir görünüm oluşturma şansı elde edecek” diye ekledi. “Yaptığımız reytingler bizim için kişisel ve takıma birini eklemeye karar verirsek bunu yapacağız.”

Geçen ay bir podcast röportajında ​​​​Kepernick, ligde tekrar “tamamen” oynamak isteyeceğini ve geri dönüş şansına yardımcı olursa lige yedek oyun kurucu olarak dönmeye hazır olacağını söyledi.

DOSYA - San Francisco 49ers Oyun Kurucusu Colin Cabernick (7) Ocak.  12, 2013 tarihinde San Francisco'daki Green Bay Packers takımına karşı NFC Divisional Playoff NFL Futbol Takımının ikinci çeyreğinde alıcı arıyor.

DOSYA – San Francisco 49ers Oyun Kurucusu Colin Cabernick (7) Ocak. 12, 2013 tarihinde San Francisco’daki Green Bay Packers takımına karşı NFC Divisional Playoff NFL Futbol Takımının ikinci çeyreğinde alıcı arıyor.
(AP Fotoğrafı / Tony Aveler, dosya)

Araba Perşembe günü konuşmasa da, Maxx Crosby’nin defansif mücadelesi de dahil olmak üzere diğer oyunculara Kaepernick’i antrenmana getirmeleri istendi.

Fox News uygulamasını edinmek için buraya tıklayın

Crosby gazetecilere verdiği demeçte, “Dürüst olmak gerekirse, bu konuda fazla bir şey bilmiyorum” dedi. “Artık burada olan adamlar için endişeleniyorum, bu yüzden gerçekten var.”

READ  Tayvan, Çin'in askeri tatbikatlarının bir saldırıyı simüle ettiğini söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.