Johnny Depp ve Amber Heard Hakaret Davası: Son Argümanlar Devam Ediyor

Depp, kendisini “aile içi istismarı temsil eden bir halk figürü” olarak adlandırdığı ve işini kaybettiğini iddia ettiği 2018 Washington Post’ta Heard’a 50 milyon dolarlık dava açtı. Heard, hakaretten 100 milyon dolarlık dava açtı.

Avukat Camila Vasquez Depp için son argümanları sunmaya başladı.

“27 Mayıs 2016’da Bayan Heard, Bay Depp’e karşı herhangi bir bildirim almadan Los Angeles, California’daki mahkeme salonuna girdi ve Bay Depp’in elindeki aile içi şiddetten kaçan Depp hakkında bir yasaklama emri çıkarıldı.” dedi Vasquez. “Bugün, tam olarak altı yıl sonra, 27 Mayıs 2022’de dünyaya Bay Depp’in bir tacizci olmadığını söylüyoruz ve ondan hayatını Bay Depp’e geri vermesini istiyoruz.”

Heard’ın avukatları Elaine Bradhoft ve Ben Rottenborough, jüriye son argümanlarını sundular.

Rottenborn, “Amber aleyhindeki karar, burada bir tacizci olarak ne yaparsanız yapın, her zaman daha fazlasını yapmanız gerektiği mesajını veriyor.” Dedi. “Neyi belgelerseniz belgeleyin, her zaman daha fazlasını belgelemelisiniz. Kime söylerseniz söyleyin, her zaman daha fazla kişiye anlatmalısınız. Kendi eksiklikleriniz ve kendi eksiklikleriniz konusunda ne kadar dürüst olursanız olun, olmalısınız. İnsanlar size inanmayı hak ediyor. Don” o mesajı gönderme.”

Rottenborn, Depp Heard’ın istismar edildiğini gösteren “daha fazla” gerçek olduğunu söyledi.

Jüri üyeleri, argümanlara başlamadan önce 45 dakikalık inkar kapanış argümanlarını dinler.

Amber Heard, Cuma günü avukatı Elaine Bradhoft ile birlikte olacak.

Yargıç Penny Ascart güne jüriye nasıl ilerleyeceklerine dair talimatlar sunarak başladı.

Asgaret, “Kararınızı hiçbir şekilde sempati, önyargılı spekülasyon veya spekülasyona dayandırmamalısınız” dedi. “Kararınız yalnızca mahkemenin delil ve talimatlarına dayanmalıdır. Kararınız, bulduğunuz gerçeklere ve tüm bu talimatlarda gördüğünüz yasaya dayanmalıdır.”

READ  JetBlue, Spirit Airlines'ı Satın Almak İçin Anlaşmayı Duyurdu Ücretler artabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.