Joe Burrow, Bengals tarafsız sahada AFC Şampiyonasını kazandıktan sonra sakinleşiyor

bu Cincinnati Bengals Bazı oyuncular tarafsız saha AFC Şampiyona Oyununu tanıtmaya karşı düşmanlıklarını dile getirdiklerinden, Buffalo Bills’e karşı bölüm turu karşılaşması için omuzlarında fazladan bir çip olabilir.

Bills, Bengals’ı yenmiş olsaydı, AFC Şampiyonası Atlanta’daki Mercedes-Benz Stadyumu’nda oynanacaktı. Artık kimsenin bunun için endişelenmesine gerek yok.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Cincinnati Bengals’tan Joe Burrow, 22 Ocak 2023’te New York Orchard Park’ta Highmark Stadyumu’nda Buffalo Bills’e karşı ısınıyor.
(Cooper Neal/Getty Images)

Sonrasında Joe Burrow Pazar günü Bengals’ı Bills karşısında 27-10 galibiyete götürdükten sonra, maçtan sonra CBS’den Tracy Wolfson ile konuştu ve ona konferans şampiyonası için tarafsız zemin hakkında konuşması istendi.

Burrow, “O parayı geri göndermek güzel,” dedi.

Burrow, maçı 36 üzerinden 23, 242 pas ve iki touchdown ile bitirdi. Bengalleri oyunun ilk iki sürüşlerinde gol atmaya yönlendirerek sıcak bir başlangıç ​​​​yapacaktı.

İlki, Ja’Mar Chase’e Burrow touchdown ile sona eren altı maçlık, 79 yarda sürüştü. Buffalo’yu kumar oynamaya zorladıktan sonra Burrow, Hayden Hurst’e 15 yarda touchdown ile sona eren 10 oyunluk, 72 yarda bir sürüşü bir araya getirdi.

Cincinnati asla arkasına bakmadı.

Bengals, Bills’i buzdan sektirerek ikinci bir AFC Şampiyonasına yükseldi

Cincinnati Bengals takımından Joe Burrow, 22 Ocak 2023'te New York Orchard Park'ta Highmark Stadyumu'nda Buffalo Bills'e karşı mücadele edecek.

Cincinnati Bengals takımından Joe Burrow, 22 Ocak 2023’te New York Orchard Park’ta Highmark Stadyumu’nda Buffalo Bills’e karşı mücadele edecek.
(Cooper Neal/Getty Images)

105 yarda koşan ve bir gol atan Joe Mixon, ligin Bills’e karşı 2 Ocak’taki normal sezon maçını “müsabaka yok” olarak adlandırmasının ardından NFL’nin playoff durumunu ele alışı hakkında çok açık sözlüydü. Fatura güvenliği Tamar Hamlin kalp krizi geçirdi ve sahada yere yığıldı. Maç iptal edildi.

Pazar günkü playoff maçı öncesinde Mixon, AFC Şampiyonluk Maçı öncesi satışları açıkladı Biletler “saygısızdı”.

READ  McCarthy, hüsrana uğramış Temsilciler Meclisi Cumhuriyetçileri ile yaptığı görüşmede önemli tavizi güvence altına aldı

Raporların takımı cesaretlendirip cesaretlendirmediği sorulduğunda Çarşamba günü, “Dürüst olmak gerekirse, bu saygısızlık” dedi. “Ama bunun için endişelenmiyoruz —. Dediğim gibi, Pazar günü oynayacağımız bir maçımız var, değil mi? Yani bizi sayamazsınız.”

Cincinnati Bengals'tan Joe Burrow, 22 Ocak 2023'te New York Orchard Park'ta Highmark Stadyumu'nda Buffalo Bills'e karşı ısınıyor.

Cincinnati Bengals’tan Joe Burrow, 22 Ocak 2023’te New York Orchard Park’ta Highmark Stadyumu’nda Buffalo Bills’e karşı ısınıyor.
(Cooper Neal/Getty Images)

Fox News uygulamasını edinmek için buraya tıklayın

“Pazar günü oynayacağımız bir maçımız var. Dediğim gibi, diğer şeyler – s— demek istemiyorum. Pazar günü oraya gideceğiz ve ne yapacağız? Geri gel ‘W’ ile ve sonra ne hakkında konuştuklarını görün.” Gidiyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.