Jets’ten Robert Saleh, Zach Wilson’ı QB Sunday olarak kabul etmeyecek

FLORHAM PARK, NJ — New York Jets teknik direktörü Robert Saleh, taahhüdünü yerine getirmiyor. zach wilsonBu hafta olası bir çeyrek vardiya ayarlayın.

2021 ikinci genel seçimi, Wilson’ın bir sakatlığı engellemesinden üç hafta sonra Pazar günü Chicago Bears’a karşı başlayacaksa ve sezonun geri kalanında başlangıç ​​​​olacaksa, Saleh Pazartesi günü taahhütte bulunmaz.

Bu, organizasyonun Wilson’ın 1 numaralı oyun kurucu statüsüyle ilgili ilk şüphe ipucunu işaret ediyordu.

Saleh, “Önümüzdeki birkaç gün içinde her şey masada olacak” dedi.

Wilson’ı bu haftanın başlangıç ​​oyuncusu olarak adlandırmaya hazır olup olmadığı sorulduğunda, “Şu anda değil, her şeyi değerlendirene kadar olmaz” dedi.

Wilson, durumu hakkında koçlar tarafından bilgilendirildi.

Mike Beyaz Derinlik çizelgesinde sıradaki Joe Flacco, Wilson ilk üç maça daha önceki bir diz sakatlığından kurtulurken başladı. Saleh, oyun kurucuyu olası bir yedek olarak dışlamadı.

Wilson bir başlangıç ​​olarak 5-2, ancak son üç maçından ikisinde kötü oynadı – her ikisi de New England Patriots’a yenildi. Pazar günkü 10-3 mağlubiyetinde 77 yarda 22 pasın sadece dokuzunu tamamladı. Bundan sonra, viral olan yorumların sorumluluğunu üstlendi. Wilson, savunmasını yarıda bırakıp bırakmadığı sorulduğunda, “Hayır. Hayır” yanıtını verdi.

Kaynaklar, bazı savunucuların yorumlardan rahatsız olduğunu söyledi.

Salah’ın Wilson’ın maç sonrası basın toplantısını yönetme şeklinden memnun olmadığı açık.

Salih, “Yanlış mı? Elbette,” dedi. “İyileşecek mi? Kesinlikle.”

Wilson’ın “mermileri alıp ona sahip olmanın bizim işimiz olduğunu” anlaması gerektiğini söyledi ve “Takımı veya takım arkadaşları hakkında ne hissettiğinin göstergesi olduğunu düşünmüyorum.”

Bir kaynak, Wilson’ın kötü performansının Pazartesi günü bir ekip toplantısında tartışıldığını söyledi. Saleh, iyi ve kötü tüm performansların yönetim kurulu toplantılarında ele alındığını söyledi.

6-4’te, Jetler hala play-off avında, ancak Wilson’dan fazla üretim alamadılar. 3. Haftadan beri oynamayan Flacco’dan bir eksik olmak üzere sadece dört gol atışı var.

READ  Belçika, Patrice Lumumba'nın dişini 61 yıl sonra ailesine iade ediyor | patrice lumumba

Salih, sadece oyun kurucunun değil her pozisyonun değerlendirileceğini vurguladı.

“100 yarda hücum yaptığınızda [actually, 103]New England’ın ne kadar iyi olduğu umurumda değil – onlar iyi – bu kabul edilemez,” dedi Saleh, “Bu NFL futbolu değil.”

Saleh maçtan sonra ikinci yarıdaki hücum performansının (toplam 2 yarda) “köpek s —” olduğunu söyledi. Salih Pazartesi günü yaptığı açıklamada, playcaller, hücum koordinatörü Mike LaFleur’u değiştirmeyi düşünmediğini söyledi.

Wilson, 30 Ekim’de Patriots’a karşı üç müdahale yaptıktan sonra ateş altına girdi, ancak Buffalo Bills’in altüst olmasına sağlam bir performansla iyi yanıt verdi.

Ancak Pazar günkü performans geriye doğru büyük bir adımdı. alıcılar Garret Wilson Ve Denzel Mims oyun sırasında açıkça hayal kırıklığına uğradılar ve Garret Wilson Zach, Wilson’ın adını anmadan suç için “üzgün” olduğunu söyleyerek muhabirlere çok kızmıştı.

Saleh, “Şampiyonluk düzeyinde bir savunmamız olduğunu düşünüyorum ve bence harika oyuncularımız var.” “Şematik bir bakış açısıyla, herkesin yanında olduğumuzu düşünüyorum. Ama bu hücumda nasıl biraz parçalanabileceğimizi görmek için değerlendirme yapmaya çalışıyorum.”

Wilson, toplam QBR’de (45,2) 23. ve tamamlama yüzdesinde (55,6) 34 pasör arasında 34. sırada yer alıyor. Pazartesi günü medyaya sunulan üç oyuncu da Wilson’a olan güvenini dile getirdi. Wilson, gardiyana güven seviyesini sordu lagan tomlinson “Bu yüksek. O bizim oyun kurucumuz. Ne dersin?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.