Jay Leno yanıklardan kurtuluyorCNN

Jay Leno, Eski “The Tonight Show” Sunucusu, Benzin Adasının Ardından Yanıklardan İyileşiyor Çeşitlilik.

“Benzin yangınında ciddi yanıklar yaşadım. İyiyim. Ayağa kalkmak için bir veya iki haftaya ihtiyacım var, ”dedi Leno yayına yaptığı açıklamada.

CNN, yorum için Leno’nun temsilcilerine ulaştı.

Hevesli bir araba koleksiyoncusu olan Leno, alev aldığında garajındaki araçlarından biri üzerinde çalışıyordu. Los Angeles’taki Grossman Yanık Merkezi’nde aldığı yaralar nedeniyle tedavi görüyor.

Hastane sözcüsü Aimee Bennett CNN’e yaptığı açıklamada Leno’nun durumunun stabil olduğunu ve “hafta sonu garajında ​​geçirdiği benzin kazasında yüzünde ve ellerinde oluşan yanıklar” nedeniyle tedavi gördüğünü söyledi.

Açıklamada, “İyi bir mizah içinde ve sağlığı ve esenliği ile ilgili tüm sorulardan etkilendi” dedi. “Herkesin iyi olduğunu ve ‘Amerika’nın En İyi Yanık Merkezi’nde olduğunu bilmesini istiyor.”

72 yaşındaki Leno, bir rapora göre Pazar günü Las Vegas’taki The Financial Brand Forum konferansına katılmasını iptal etti. İnsanlarOrganizatörlerden alıntı.

Konferans katılımcılarına gönderilen ve yayın tarafından elde edilen bir e-posta, “Ailesi bize pek çok ayrıntı sağlayamadı, ancak Jay’in seyahat etmesini engelleyen çok ciddi bir tıbbi acil durum vardı” dedi. “Tek bildiğimiz hayatta olduğu, bu yüzden bu gece dualarımız onun ve ailesiyle birlikte.”

Konferans, Leno’yu etkinliğe Gold Pass satın alan katılımcılar için özel bir açılış gecesi sanatçısı olarak duyurdu.

CNN, yorum için The Financial Brand’e ulaştı.

READ  En iyi beş seçki Paolo Banchero ve Keegan Murray, çift OT yaz ligi gerilim filminde sihirli gıcırtıyla parlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.