Gündem

İzmir Fuarı’nda Simge rüzgarı

Gençlik temasıyla düzenlenen 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın açılış gecesinde Çim Konserlerinin ilk konuğu Simge Sağın oldu. Orkestrasıyla birlikte sahnede unutulmaz anlar yaşatan Simge Sağın, İzmir’e olan sevgisini dile getirerek gençlerle birlikte eğlendi.

92 yıllık geçmişiyle kentin simgelerinden biri olan İzmir Enternasyonal Fuarı, kapılarını büyük bir şölenle açtı. Görkemli kortej ve açılış töreninin ardından Kültürpark, konuklarını sanat dolu etkinliklerle karşıladı. Uzun yıllardır fuarın vazgeçilmez bir parçası olan Çim Konserleri’nin ilk konuğu Türk pop müziğinin sevilen ismi Simge Sağın oldu.

Bu yıl “gençlik” temasıyla düzenlenen fuarın açılış konserine yüz binlerce genç akın etti. Orkestrasıyla birlikte sahnede unutulmaz anlar yaşatan Simge, İzmir’e olan sevgisini dile getirerek gençlerle birlikte eğlendi. Kendi bestelerinin yanı sıra Sezen Aksu ve Erkin Koray gibi unutulmaz isimlerin eserlerini de seslendiren Simge, herkes tarafından sevilen “Aşkın Olayım” şarkısını seyircilerle hep bir ağızdan söyledi.

Çim Konserleri’nde yıldızlar geçidi

Çim Konser Sahnesi’nde 2 Eylül’de Teoman, 3 Eylül’de Serdar Ortaç, 4 Eylül’de Volkan Konak, 5 Eylül’de Sibel Can, 6 Eylül’de Yüzyüzeyken Konuşuruz, 7 Eylül’de Funda Arar, 8 Eylül’de Athena, 9 Eylül’de Tan Taşçı ve 10 Eylül’de Haluk Levent sahne alacak. Konserler saat 21.00’de başlayacak.

Başa dön tuşu