Instagram çöktü

Şu anda Instagram’a erişmekte sorun yaşıyorsanız, yalnız değilsiniz. İnternet Üzerinden Raporlar (Downtidetektör, Reddit) Sadece meta’nın resimlerini kullanmakla ilgili sorunlara dikkat edin, birçok kişi ekranları giriş yapmamış gibi izliyor, boş resim gönderileri, yepyeni hesap “Instagram’a Hoş Geldiniz” gibi mesajların ilk birkaç resminden sonra veya beslemeleri yüklemeyi durdurun. Birçok marj Çalışanlar, Instagram’a erişmeye çalışırken benzer sorunlarla karşılaşıyor.

gelen soruşturmaya yanıt verin Sınırda, Instagram İletişim Sorumlusu Sean Kim, “Bazı kişilerin Instagram’a erişmekte sorun yaşadığını biliyoruz. Her şeyi mümkün olan en kısa sürede normale döndürmek için çalışıyoruz, herhangi bir rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Kilitlenme belirli bir alana bağlı görünmüyor ve diğer hizmetler hala etkin. Netblock’larda Ağ Kesintisi İzleyicileri fark ettim Instagram’ın “ele geçirilen” sorunları uluslararası alanda yaşanıyor, ancak hiçbir yerde yaygın bir abluka yok gibi görünüyor.

Instagram’ın örnek arıza haberi
Resim: Instagram

Biz de bir şey görmedik Instagram Hareketsizlik Durum Haberleri Bir süre sonra test etmeye başladı Geçen yıl büyük Facebook ağ çökmesi Kullanıcılara işletim sistemini veya özelliklerini etkileyen önemli teknik sorunlar hakkında bilgi verin.

26 Mayıs 14:52 ET’de güncellendi: Instagram’dan gelen sorunları ve hizmeti geri yükleme görevini onaylayan bir rapor eklendi.

READ  Dustin Johnson, Suudi Golf Ligi'ne katılmak için yaklaşık 125 milyon dolar ödedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.