Hollywood oyuncusu Anne H, korkunç bir trafik kazası geçirdikten sonra komada.

Anne H, 12 Aralık 2021’de Los Angeles, California, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki The DLC Chinese Theatre’da “The Tender Bar”ın galasına katılıyor. REUTERS/Aude Guerrucci

Reuters.com’a sınırsız ücretsiz erişim için şimdi kaydolun

LOS ANGELES, 8 Ağustos (Reuters) – Sözcüsü, Los Angeles’ta geçirdiği bir araba kazasında komada ve solunum cihazına bağlı olarak ciddi şekilde yaralanmasından dört gün sonra, Hollywood aktrisi Anne H’nin Pazartesi günü kritik bir durumda hastaneye kaldırıldığını söyledi.

53 yaşındaki H, Cuma sabahı Los Angeles’ın Westside semtinde kontrolünü kaybettikten kısa bir süre sonra bir eve dalarak ve alevler içinde kaldıktan sonra hastaneye kaldırıldı.

Evde kimse yaralanmadı, ancak çarpma konutun alevler içinde kalmasına neden oldu ve düzinelerce itfaiyecinin müdahale etmesi gerekti.

Reuters.com’a sınırsız ücretsiz erişim için şimdi kaydolun

Los Angeles Polis Departmanı sözcüsü Pazartesi günü yaptığı açıklamada, kazanın nedeni ve koşullarının soruşturma altında olduğunu söyledi.

Onu temsil eden Los Angeles yetenek yönetimi firması Zero Gravity Management’ın bir üyesi olan Michael McConnell, H’nin komada olduğunu ve kazadan beri bilincini geri kazanmadığını söyledi.

Reuters’e bir kısa mesajda “Şu anda durumu çok kritik” dedi ve H’nin “önemli bir akciğer hasarı olduğunu, mekanik ventilasyon gerektirdiğini ve cerrahi müdahale gerektirdiğini” de sözlerine ekledi.

Los Angeles Times, Venice Beach kuaförü sahibi Richard Glass’ın, H’nin kazadan kısa bir süre önce dükkânını ziyaret ettiğini ve Cuma sabahı kırmızı bir peruk satın aldığında onu “tatlı küçük bir kız” olarak tanımladığını söyledi.

Gündüz televizyon dizisi “Another World”deki Emmy ödüllü çalışması ve HBO dizisi “Hung” ve “Walk the Dog” ve “Cedar Rapids” gibi filmler de dahil olmak üzere diğer ekran rolleriyle öne çıktı.

READ  JetBlue uçuşu: Uçuş sırasında çıkan yangın New York'un JFK havaalanında 160'tan fazla yolcuyu tahliye etti

1990’ların sonlarında DeGeneres’in lezbiyen olduğunu kamuoyuna açıkladığı zaman, komedyen Ellen DeGeneres ile bir ilişki için gazete manşetlerine girdi. Ayrılıklarının ardından H, kameraman Coleman Lafoon ile evlendi, ancak daha sonra boşandılar ve birkaç yıl sonra kısa ömürlü TV şovu “Men in Trees” aktör James Tupper ile birlikte oldu.

Reuters.com’a sınırsız ücretsiz erişim için şimdi kaydolun

Steve Gorman’ın raporu; Kurgu Stephen Coates

Standartlarımız: Thomson Reuters Güven İlkeleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.