Hisse senedi vadeli işlemleri, Nasdaq’ın üst üste üçüncü galibiyet gününün ardından yükseldi

Hisse senedi vadeli işlemleri, Wall Street’in şimdiye kadar 2023’e olumlu bir başlangıç ​​yapan şeyin üzerine inşa etmeye çalışmasıyla Çarşamba günü yükseldi.

Dow Jones endüstriyel ortalaması için vadeli işlemler 88 puan veya %0,3 arttı. S&P 500 vadelileri %0,3 artarken, Nasdaq 100 vadelileri %0,2 yükseldi.

Hareketler takip edecek Nasdaq Composite Salı günü %1.01 yükseldi Kasım ayından bu yana ilk üç günlük galibiyet serisi için. S&P 500 ve Dow sırasıyla %0,70 ve %0,56 yükseldi ve genç yıl için üç ortalama da pozitifti.

2023 şimdiye kadar piyasanın teknoloji gibi daha riskli kısımlarına bir rahatlama rallisi getirdi, ancak birçok yatırımcı kazanç mevsimi ve Federal Rezerv’in daha fazla faiz artışı beklemesi konusunda temkinli olmaya devam ediyor.

Bernstein Private Wealth Management kıdemli yatırım stratejisti Matthew Palazzolo, “Fed’in nihayet faiz indirimine başlaması için zaman ayırmaya çalışmak zor olacak” dedi. Ama ister 2024’te ister 2023’ün sonlarında bitsin, en azından bu sefer Ocak ortasında, o da bitecek. Zor bir durum.”

Çarşamba günü ekonomik veriler için hafif bir program var, ancak yatırımcılar Perşembe günü kilit bir enflasyon raporu ve Cuma günü önemli banka kazançları için hazırlanıyorlar.

READ  Dow Jones Vadeli İşlemleri Düşüyor: Piyasa Rallisi Çin Seddi'ne Koşuyor; Tesla, bu bir Twitter taklası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.