Giants, Michael Conforto’yu imzaladı, Taylor Rogers’ı Twins ile yeniden bir araya getirdi, kaynaklar doğruladı

San Francisco Giants, Cuma günü bir dış saha oyuncusu imzalayarak bir çift ekleme yaptı. michael konfor İki yıllık, 36 milyon dolarlık bir sözleşme ve solak bir yardımcı Taylor Rogers Üç yıllık, 33 milyon dolarlık bir anlaşma, kaynaklar ESPN’ye doğruladı.

Kaynakların ESPN’den Buster Olney’e verdiği demeçte, Conforto’nun anlaşması 2023 sezonundan sonra ayrılmayı içeriyor.

Conforto, Nisan ayındaki omuz ameliyatının ardından 2022 sezonunu kaçırdıktan sonra Giants’a katıldı. Geçen sezon New York Mets’ten gelen 18.4 milyon dolarlık eleme teklifini geri çevirdikten sonra serbest oyuncu oldu.

Giants ve ajan Scott Boras arasındaki anlaşma, Boras’ın yüksek profilli müşterilerinin peşinden gelir. carlos correa, Mets ile 12 yıllık, 315 milyon dolarlık bir sözleşme imzalamak için çevrildi. Giants’la önceki 13 yıllık, 350 milyon dolarlık anlaşma, Boras’ın New York Post’a Correa’nın fizikselliğiyle “anlaşmazlığı” olduğunu söylemesinin ardından bu hafta başlarında feshedildi.

Bu arada Rogers’a ikiz kardeşi sağlak da katılacak. TylerDevlerin arenasında.

29 yaşındaki Conforto, ilk yedi sezonunu New York’ta oynadı ve burada 132 home run, 396 RBI ve .824 OPS ile .255’lik bir şutördü. 2017’de ilk ve tek All-Star takımını kurdu. Ameliyat olmaya karar vermeden önce Ocak ayında antrenman sırasında yaralandı.

32 yaşındaki Rogers, 2022 sezonunu San Diego Padres ve Milwaukee Brewers ile geçirdi ve 4,76 ERA ile 4-8’e yükseldi. Önceki altı sezonu Minnesota Twins ile geçirdi ve 385 kariyer maçında 3.42 ERA’ya sahip.

USA TODAY ilk olarak Conforto’nun imza attığını bildirirken, The Athletic ilk olarak Rogers’ın San Francisco’ya katılacağını bildirdi.

Bu raporda Associated Press’ten alınan bilgiler kullanılmıştır.

READ  Elon Musk'ın kızı Vivian, isim ve cinsiyet değişikliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.