Georgia – Ohio Eyalet Skoru: Canlı Tahminler, Kolej Futbolu Playoff Skorları, Beach Bowl 2022 Kapsamı

ATLANTA — 4 Numaralı Ohio Eyaleti, Peach Bowl’da Kolej Futbolu Playoff yarı finallerinin yarısında 1 Numaralı Georgia’yı 28-24 önde geçti. Bulldogs, ikinci çeyreğin ortasında kendilerini 21-7’lik bir çukurda buldu, ancak 17 düz sayı atarak devre arasında 2 dakikadan az bir süre öne geçti. Oyun kurucu CJ Strode, Buckeyes’i dört maçlık 75 yarda sürüşte yönetti ve bu, Xavier Johnson’a devre arasında OSU’ya liderlik eden 37 yarda bir touchdown ile sonuçlandı.

Şimdiye kadar iki suçun draması olan bir hikaye. Bulldogs’un toplam 313 yardası var ve oyun başına ortalama 9,8 yarda, Buckeyes ise oyun başına 248 ve 7,8 yardaya sahip. Stroud, 238 yarda ve üç gol için 19 üzerinden 15’ti ve neden iki kez Heisman Trophy finalisti olduğunu kanıtladı.

Dikkat edilmesi gereken iki yaralanma ipucu var. Georgia, SEC Şampiyonası Maçında bacağından sakatlanan Warren McClendon ile sağ mücadeleye başlamamıştı. Ayrıca Darnell Washington’u ayak bileğinden sakatlanarak kaybetti; Dönüşü şüpheli olmaya devam ediyor ve Washington devre arasında daha fazla değerlendirme yapılmadan önce “dışarıdaydı”.

Bulldogs ve Buckeyes arasında Beach Bowl’da oynanan Kolej Futbolu Playoff yarı finalinden size canlı güncellemeler, özetler ve analizler getirirken, CBS Sports ile burada kilitli kalın.

READ  Chiefs'den Travis Kelce, Mack Jones'u Eli Apple'ı engellemeye iten şeyin ne olduğunu tahmin ediyor: "Muhtemelen yorgun"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.