Fuecoco, Quaxly ve Sprigatito için Pokemon Scarlet ve Violet Starter Evrim Rehberi

Yeni bir Pokemon nesli burada ve her zamanki gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz başka bir üç başlangıç ​​Pokemon seçeneğiniz var. Pokemon Scarlet ve Violet geleneği geride bırakmaz ve serinin üç temel türünü temsil eden üç sevimli yaratığı geri getirir: Ateş (Fuecoco), Su (Quaxley) ve Çim (Sprigatito). Seçim yapmadan önce, evrimleri boyunca sonunda neye dönüştükleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz ve biz de bu noktada yardımcı olabiliriz.

Spoiler takip ediyor.

Nihayetinde, üç Pokémon’un son evrimi, farklı türde sahne sanatçıları etrafında dönüyor. Sonuç olarak, her biri biraz iki ayaklı görünüyor. Sevimli küçük Fuego, örneğin Skelterge, bir “Şarkıcı Pokemon”a dönüşür ve Pokédex’e girişi bir opera şarkıcısının görünümünü yansıtır.

Üçü de bu sefer bazı alışılmadık alt türlere sahip. Genellikle yangınla mücadele ile eşleştirilen Pokemon hayranları, tekrarlanan şakalara sahiptir, ancak bu sefer dövüş alt türünü alan Quakesley’nin su evrimi. Fuecoco bir Ateş ve Şeytan tipine dönüşürken, Srigatito bir Çimen ve Karanlık kombosu alır. Her biri birkaç başka hareket türünü de öğrenir – örneğin, Srigadito sonunda peri tipi hareket Play Ruff’ı öğrenir.

Ne seçerseniz seçin, rakibiniz Nemona onun için daha zayıf bir şey seçecektir. Örneğin, Srigadito’yu seçerseniz, Su, Grass’a karşı zayıf olduğu için sürekli olarak Nemona ve onun Quaxley’sine karşı savaşacaksınız. Nihayetinde seçtiğiniz şey kişisel tercihinize bağlıdır ve listenizdeki boşlukları doldurmak için vahşi doğada dolaşan her zaman bol miktarda Ateş, Su ve Çim Pokemon vardır.

Sprigatito – Floragato – Meowscarada (Büyücü Pokemon) – Çimen, karanlık

Galeri

Fuecoco – Crocalor – Skeledirge (Şarkıcı Pokemon) – Ateş, iblis

Galeri

Quaxly – Quaxwell – Quaquaval (Dansçı Pokemon) – Su, Dövüş

Galeri

Erken oyun boyunca daha yumuşak bir yol istiyorsanız, Fuecoco seçim olabilir. Spor salonları teknik olarak herhangi bir sırayla alınabilirken, spor salonu liderleri giderek daha güçlü Pokemon’a sahip olma eğilimindedir ve seviyenize göre ölçeklenmezler. En kolay iki jimnastik salonu Buck ve Cross’tur – her ikisi de ateşe karşı zayıftır – ve Fuecoco, siz büyük bir canavar listesi oluşturana kadar oyunun başlarında sizi hızlandırır. Bir bonus olarak, nihai Hayalet türü, diğer güçlü Psişik ve Hayalet rakiplere karşı sonraki karşılaşmalarda yardımcı olacaktır. Bir açık dünya oyununda hangi sırayla oynayacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için rozet siparişi kılavuzumuza göz atın.

READ  Kyrie Irving Pazar günü Nets'e katılabilir

Ve Pokemon Scarlet ve Violet hakkında daha fazla bilgi için bkz. Pokemon Scarlet ve Violet’i yenmek ne kadar sürer?Bize katılın Pokemon Scarlet ve Menekşe İncelemesi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot’un gelirinden pay alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.