Final Fantasy XVI Fragmanı Büyük Savaşları ve Yaz 2023 Penceresini Ortaya Çıkardı

Eikon-on-eikon dövüşleri gelecek yaz bekliyor

Final Fantasy XVI Bugün yeniden ortaya çıktı Yeni bir oyun gösterin ve başlatma penceresini ayarlayın. Square Enix, RPG için yeni fragmanı gösterdi ve onayladı Final Fantasy XVI Şu anda 2023 yazını hedefliyor.

Yeni fragman gösteriyi bugün Sony State of Play’de yapımcı Naoki Yoshida’dan bir mesajla başlattı ve bitirdi. Uzun süredir bekleyen taraftarlara teşekkür etti ve ekibin bu konuda daha fazla bilgi vermeyi planladığını söyledi. Final Fantasy XVI Önümüzdeki röportajlarda.

Yoshida, “Dünya kargaşa içinde olsa da, daha iyisini yapmaya, oyunlar yaratmaya odaklanıyoruz” dedi. “İnsanların gerçekten zevk alabileceği bir şey sağlarsak, eğlence yoluyla bu zor zamanlarda biraz neşe getirebiliriz.”

Fragman birçok ünlüyü gösteriyor son fantezi Hakimiyet tarafından simgeler olarak çağrılar getirildi. Bu kelime, onu oynayan herkese tanıdık gelebilir. Final Fantasy XIV. Oyunun ünlü tanrılara atıfta bulunmak için kullandığı adla aynı ad son fantezi Shiva, Ifrit ve Bahamud gibi. Bugünkü fragmanda çok şey görüyoruz ve onlar da kavga edecek gibi görünüyor.

Bazı aksiyon şiddetli savaşlarda, oyuncular büyük birincil savaşlara girmiş gibi görünüyor. Popüler olmanın yanı sıra dev kaiju dövüşleri son fantezi Arıyor. Güzel görünüyor.

ikonik

A PlayStation Blog girişi, Ekip, savaşın bu Titanik çarpışmaları ile karadaki savaşlar arasında bölüneceğini onaylar. İkincisi, saldırıları ve silahları serbest bırakan kahramanı Clive Rosefield’ı takip ediyor. Bana göre bu, Aksiyon-RPG stiline benziyor Final Fantasy XV Ve Final Fantasy VII’nin yeniden çevrimi Karavandan.

Final Fantasy XVI Yönetmen Hiroshi Thakai, oyunun baştan sona tamamen oynanabilir olduğunu söylüyor. Ancak, geliştirmek ve tazelemek için hala yapılacak çok şey var. Şu anda Square Enix, PlayStation 5’te 2023 yazının yayınlanmasını hedefliyor. Dakai, ekibin hayranların bir sonraki güncelleme için “çok uzun” beklemesini önlemek için elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi.

READ  2022 Britanya Açık Lider Tablosu: Canlı yayın, bugün golf skorları, Rory McIlroy St Andrews'ta 3. Rauntta skorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.