Gündem

Fethi Avcı’nın ev sahipliğinde önemli buluşma: “Yanındayız Ayantaş”

Akyurt ilçesinde, AK Parti’nin kurucu eski ilçe Başkanı Fethi Avcı’nın ev sahipliğinde anlamlı bir buluşma gerçekleşti. Eski belediye başkanı Gültekin Ayantaş ve önceki dönemden meclis üyeleri, bu özel toplantıda bir araya geldi.

AK Parti’nin ilçedeki kurucu eski başkanları ile önceki dönem belediye meclis üyeleri, bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Toplantı anısını ölümsüzleştiren bir fotoğraf karesi ise sosyal medya üzerinden paylaşıldı.

2004-2019 yılları arasında belediye başkanlığı görevini yürüten Gültekin Ayantaş, sosyal medya platformunda yaptığı paylaşımda, “Kurucu İlçe Başkanımız Fethi Avcı’nın ev sahipliğinde önceki dönem ilçe başkanlarımız ve belediye meclis üyelerimiz ile bir araya geldik” ifadeleriyle fotoğraf karelerini paylaştı.

“YANINDAYIZ” MESAJI
Eski meclis üyelerinden Semra Ulutaş, “Hep birlikte el ele yanındayız Gültekin Ayantaş” mesajıyla, Veysel Aslan ise “Güzel bir istişare toplantısı oldu, haydi bismillah” sözleriyle yerel seçimlere hazırlandıklarının mesajını verdi.

Bu buluşma, önümüzdeki seçimlere yönelik stratejilerini hızlandıran Gültekin Ayantaş’ın adaylık sinyali olarak yorumlandı. Gelecekteki siyasi gelişmeler ve buluşmanın yansımaları merakla bekleniyor.

Başa dön tuşu