En iyi Cyber ​​​​Monday dizüstü bilgisayar fırsatları: MacBook, Lenovo, Dell, HP

Resmi olarak Siber Pazartesi’deyim. Tüm hafta sonu boyunca en iyi Cyber ​​​​Monday dizüstü bilgisayar fırsatlarını takip ettik ve yeni indirimler uyguluyoruz. en iyisini seçtik Siber Pazartesi fırsatları Şimdiye kadar bulduklarımıza göre bu, Lenovo Chromebook’lardan Dell çalışma kitaplarına kadar her şeyi içerir. Aşağıda bir zirve yapın ve mutlu avlar!

En İyi Siber Pazartesi Dizüstü Bilgisayar Fırsatları

Lenovo Chromebook 3 – 79 ABD Doları, 139 ABD Doları

Beyaz bir arka plan üzerinde bir Lenovo Chromebook 3 dizüstü bilgisayarın yandan görünümü.

Şimdiye kadarki en iyi Cyber ​​​​Monday dizüstü bilgisayar fırsatlarından biri Siber Pazartesi Chromebook fırsatları Bu Lenovo Chromebook 3’te. Yalnızca 79 ABD Doları ödeyerek 11,6 inç HD ekrana, Intel Celeron N4020 işlemciye, 4 GB RAM’e ve 64 GB eMMC flash bellek depolamaya sahip bir Chromebook alabilirsiniz. Güçlü bir dizüstü bilgisayar değil, ancak hafif ve kullanımı kolay bir şey arıyorsanız, doğru dizüstü bilgisayarı buldunuz. Bu harika, uygun fiyatlı Öğrenciler için dizüstü bilgisayar 10 saatlik pil ömrü ve yerleşik HD web kamerası ve mikrofonu, hareket halindeyken çalışmak veya derslere uzaktan katılmak için mükemmeldir.

Asus E410 Dizüstü Bilgisayar – 100 Dolar, 250 Dolar

Beyaz arka planda Asus E410 dizüstü bilgisayar.

Yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız varsa işte size ultra taşınabilir ve ultra uygun fiyatlı bir seçenek daha. Bu Cyber ​​​​Monday dizüstü bilgisayar fırsatında 150 $ tasarruf edeceksiniz ve bu Asus E410 dizüstü bilgisayarı almak için yalnızca 100 $ ödeyeceksiniz. Düşük fiyata 14 inç HD ekran, 12 saatlik pil ömrü, Intel Celeron N4020 işlemci ve 64 GB eMMC depolama alanı elde edersiniz. Yine bu dizüstü bilgisayar güçle ilgili değil. Her şey hız ve taşınabilirlikle ilgili. Yani mükemmel bir genel, günlük kullanım dizüstü bilgisayarı. Hareket halindeyken filmleri ve şovları büyük ekranında izleyebilir, e-postanızı kontrol edebilir ve işinizi yapabilirsiniz. koşacak Windows’un en son sürümü, Windows 11 (S modunda) ve yalnızca 2,87 lb ağırlığındadır.

Asus Chromebook Flip C433 – 179 Dolar, 379 Dolar

Beyaz arka planda ASUS Chromebook Flip C433 dizüstü bilgisayar.

Bütçe dostu Cyber ​​​​Monday dizüstü bilgisayar fırsatlarımızı tamamlayan Asus Chromebook Flip C433 dizüstü bilgisayardır. Best Buy, bu dizüstü bilgisayarı yalnızca 179$’a satıyor ve size 200$ kazandırıyor. Bu küçük fiyata, daha da şaşırtıcı bir 2’si 1 arada Chromebook elde edersiniz. Flip C433, Chrome OS ile 14 inç tam HD dokunmatik ekranla birlikte gelir ve 8 GB ile bu dizüstü bilgisayar, 200 doların altında bir fiyata bu listedeki tüm dizüstü bilgisayarlar arasında en fazla RAM’e sahiptir. Ve çünkü bu bir 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, birden fazla ekran moduna ayarlanabilen bir dizüstü bilgisayar elde edersiniz. Dört tanesi doğru olmalı: dizüstü bilgisayar, seyirci, masa üstü ve sunum. Flip C433 şık, gösterişli ve modern görünümlü bir dizüstü bilgisayardır ve bunu 200 doların altında satın alabilirsiniz.

HP Envy x360 2’si 1 arada — 500 ABD Doları, 840 ABD Doları

Beyaz zemin üzerinde bir HP ENVY x360 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar.

Evet, gözleriniz sizi yanıltmıyor: Normalde yaklaşık 1.000 ABD Doları olan bir dizüstü bilgisayarı yalnızca 500 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz. Bununla HP Envy x360 2’si 1 Arada Dizüstü Bilgisayar Anlaşma ile orta sınıf kaliteli bir dizüstü bilgisayarı bütçeye uygun bir fiyata alabilirsiniz. Yalnızca 500 ABD Doları karşılığında Windows 11, AMD Ryzen 5 5625U işlemci, 8 GB RAM, 256 GB SSD depolama ve çoklu dokunma özellikli 15,6 inç FHD IPS ekrana sahip olursunuz. Ekran, paranızın karşılığını daha fazla alabilmenizi sağlayan modern görünümlü ince çerçevelere sahiptir. 4 pound’dan daha az, ancak yine de güçlü ve iyi miktarda depolama alanı sunuyor. Taşınabilir ve yine de işinizi halletmeye yetecek kadar hızlı ve güçlü. eğer izliyorsan İş dizüstü bilgisayarları Bankayı kırmayacak ve senin için.

Dell XPS 13 Dizüstü Bilgisayar — 749 Dolar, 999 Dolar

Beyaz arka planda Dell XPS 13 dizüstü bilgisayarın yandan görünümü.

Küçük bir ekranı var ama bu fiyata ve diğer tüm özellikleriyle bunu fark etmeyeceksiniz. Bu Dell XPS 13 dizüstü bilgisayar, Cyber ​​​​Monday için yalnızca 749 ABD dolarıdır. 250 $ tasarruf edecek ve 12. nesil Intel Core i5 işlemci, Windows 11, geniş 512 GB SSD depolama, 8 GB RAM ve 13,4 inç FHD+ ekrana sahip bir dizüstü bilgisayar edineceksiniz. Bu dizüstü bilgisayar ayrıca 12 saatlik pil ömrüne sahiptir, böylece daha uzun süre çalışabilir veya film ve şovları istediğiniz gibi yayınlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan her şeyi alırsınız ve 2,59 pound ağırlığıyla hâlâ ultra taşınabilirdir. Başka bir harika, çok amaçlı dizüstü bilgisayar seçeneği. Aslında bize yaradı En iyi dizüstü bilgisayarların listesi 1.000 doların altındaki en iyi seçimimiz.

Apple MacBook Air (M1) — 799 Dolar, 999 Dolar

Beyaz arka planda 2020 Apple MacBook Air dizüstü bilgisayar.

En iyi Cyber ​​​​Monday dizüstü bilgisayar fırsatları, bazıları olmadan tamamlanmış sayılmaz Cyber ​​​​Monday MacBook fırsatları, olacak mı? Tabii ki değil. İşte ilkimiz. buna bir bak 2020 Apple MacBook Air Amazon’dan anlaşma. Şaşırtıcı bir şekilde 1000 dolardan az. Aynen öyle: Bu MacBook Air’i sadece 799 dolara alabilirsiniz ve 13 inç Retina ekran, Apple M1 çip, 8 GB RAM, 256 GB SSD depolama, FaceTime HD kamera ve arkadan aydınlatmalı klavye ile birlikte gelir. Bu MacBook’un 18 saatlik pil ömrü var ve bu, bu listedeki diğer tüm dizüstü bilgisayarların en uzunu. Gerçek bir “sıkı çalış, çok çalış” dizüstü bilgisayarı. Bu sizin ilk MacBook’unuzsa, özellikle bu fiyata bu fırsatı kendiniz almakla yanlış yapmış olmazsınız.

Daha fazla Cyber ​​​​Monday dizüstü bilgisayar fırsatı

canlıSon güncelleme 28 Kasım 2022 11:52

Canlı blog bitti.

Yazarların tavsiyeleri


READ  BM, Shirin Abu Agle'ın İsrail'in açtığı ateş sonucu öldürüldüğünü söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.