Eagles vs. Giants Nasıl İzlenir: Zaman, TV Kanalı, Akış, Önemli Eşleşmeler, 2023 NFL Playoffları İçin Seçimler

bu Philadelphia Kartalları Ve New York Devleri kuruldu Tarihsel rekabetlerini yeniden yaşayın Cumartesi günü Lincoln Financial Field’da takımlar, NFC tümen turunda Giants’ın Eagles’ı yendiği 2000 sezonundan bu yana ilk kez playofflarda karşılaşacak. Philadelphia ve New York sezon sonrası dört kez karşılaştı, Giants ilk ikisini (1981, 2000) ve Eagles son iki karşılaşmayı (2006, 2008) kazandı.

Philadelphia, playoffları en iyi rekorla (14-3) bitirerek 1 numaralı seribaşı ve iç saha avantajını elde ederken, New York playofflarda 6. sırayı aldı (9-7 (-1) ) ve 2011 sezonunda ilk kez Super Bowl XLVI’yı kazandı.bölüm turuna yükseldi (31-24 galibiyet sayesinde Minnesota Vikingleri)

Eagles, 14. Haftada 48-22 ve 18. Haftada 22-16 olmak üzere her iki yarışmayı da kazandı, ancak New York, NFC’de zaten 6. sırada yer aldığı için 18. Haftada başlangıçlarını dinlendirdi. 48-22 galibiyette, Kartallar 253 yarda koştu ve deplasmanda Giants’a karşı şimdiye kadarki en çok sayıyı kaydetti.

Philadelphia tüm zamanların serisinde 92-88-2, New York’a karşı oynadığı son 46 karşılaşmada 33-13 (Giants, 2000 NFC Divisional Playoff’larında Eagles’ı mağlup ettiğinden beri). Yapabilir misin Devler yarışmayı çeviriyor cumartesi mi Philadelphia, New York’taki hakimiyetini sürdürecek mi?

nasıl görülür

Tarih: 21 Ocak Cumartesi | Zaman: 20:15 ET
Konum: Lincoln Finans Departmanı (Philadelphia)
TELEVİZYON: Tilki | Aktarım: fuboTV (ücretsiz olarak deneyin)
Takip et: CBS Spor Uygulaması
çelişkiler: Kartallar -7.5, O/U 48

özel oyun | Philadelphia Eagles, New York Giants’a Karşı

Giants hücum hattı, Eagles’a karşı pas atışı

Giants’ın hücum hattı 2022’de iyileşti, ancak Eagles’ın pas atışı karşısında büyük bir sınavla karşı karşıya. Eagles, bu sezon %38’lik bir geçiş hızına sahipti ve NFL’de en iyi ikinci oldu. Philadelphia, sezonu 70 çuvalla tamamladı ve NFL tarihinde tek bir sezonda bir takım tarafından en çok üçüncü kez berabere kaldı. Dört Eagles oyuncusu sezonu 10’dan fazla çuvalla tamamladı, Hassan Reddick 16 ve Brandon Graham, Josh Sweat ve Javon Hargrave 11’er çuvalla takımın başında.

READ  Xiaomi, yeni Mi 12S Ultra amiral gemisi akıllı telefonuna daha büyük bir kamera sensörü yerleştirdi

New York, ligdeki en yüksek oran olan% 43’lük bir baskı oranına izin verdi. Philadelphia, 14. Haftada New York’a karşı yedi çuval ve 23 baskıya sahipti (her iki takım da başlangıçlarını oynadığında), Eagles’a sezonun en yüksek skorunu verdi. İzin verilen %53,5 basınç oranı, New York’un tüm sezon boyunca izin verilen en yüksek ikinci basınç oranıdır.

Kartallar, Cumartesi günkü yarışma için tam bir geçiş koşucularına sahip olacak, Devler ise başlangıç ​​​​hücum hattını sağlam tutacak. New York’un hücum hattı, 14. Haftadaki kadar verimsiz olamazdı.

Kartallar Koşu Oyunu Vs. Devler savunmayı yönetiyor

Hem Eagles hem de Giants, futboldaki en iyi hücumlardan ikisine sahipler; Philadelphia, maç başına hızlı yardada (147.6) ve hızlı gollerde (32) beşinci sırada yer alıyor. Devler maç başına koşan yardada dördüncü (147.8) ve hızlı gollerde dördüncü (21), ancak Kartalların lehine oynayan çok büyük bir avantaj var.

New York, izin verilen deneme başına yardada 31. sırada (5.2) ve izin verilen oyunlarda 27. sırada (144.2). Philadelphia, taşıma başına ortalama 8,2 yarda olduğu için Giants, 14. Hafta karşılaşmalarında Eagles’a 253 yarda izin verdi. Miles Sanders, taşıma başına ortalama 144 yarda ve 8,5 yarda, Jalen Hurts ise taşıma başına 77 yarda ve 11,0 yarda ile bitirdi. İkisi üç gol için birleşti.

Philadelphia, 18. Haftada New York’a karşı 135 sayı atmasına rağmen, Giants, Eagles’ın hücumundan bu yana maç başına sadece 113,2 acele yarda izin verdi.

Tahmin

Hurts’ün omzu, Eagles hücumunun tüm silindirlere tıklamasını sağlayacak kadar iyi mi? Bu cevap Cumartesi gecesine kadar net olmayacak, ancak bir sakatlık raporunun olmaması ve fazladan bir hafta izin iyi işaretler. Kartallar ayrıca, Avonte Maddox’un tek başlangıç ​​(ayak parmağı) olduğu bu sefer için kendi başlangıç ​​​​dizilişlerini hazırlıyor.

READ  Trump, politika konuşması yapmak için Washington'a döndü

Philadelphia, New York’tan daha yetenekli ama Giants iyi bir koçluk yapıyor ve Daniel Jones yılın en iyi maçından çıkıyor. Eagles savunması, Vikinglerden daha agresif ve savunmasız bir Giants hücum hattından yararlanmalıdır.

Kartalların erken gol atması gerekecek

özel oyun | Philadelphia Eagles, New York Giants’a Karşı

Kartallar 34, Devler 21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.