Dr. Oz, McCormick ve Barnett ile yüzleşir

Pennsylvania Eyalet Valisi John Fitterman, eyalet Demokratik Senato ön seçimini kazanacak, NBC News Salı günü, çok çekişmeli Cumhuriyet Senatosu ön seçimini yakında açıklayacağını tahmin ediyor.

Kısa süre önce kendisini kampanya yolundan uzaklaştıran bir felç geçiren Fetterman, Demokratik yarışın favorisi. O ve sonunda Cumhuriyetçi aday, ABD Senatosunu kontrol eden partinin ara seçimlerden sonra belirleyici bir rol oynayabileceği bir genel seçimde karşı karşıya gelecek.

Ünlü doktor ve “The Dr. Os Show” un eski sunucusu. Mehmet Öz, emekli GOP Sen. Pat Domi’nin boş Senato koltuğu için Cumhuriyetçi olarak aday olacağını duyurduğunda dalgalar yarattı. Eski Başkan Donald Trump’ın arzu edilen onayına sahip ve kampanyası da öyle Maliyeti olduğu söyleniyor Yalnızca reklama 12 milyon doların üzerinde bahis oynamak.

Seçkin hekim ve ABD Cumhuriyet Senatosu Pensilvanya adayı Mehmet Öz, 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü Pensilvanya Bel Blue’daki Town Hall’da konuşuyor.

Rachel Wisniewski | Bloomberg | Getty Resimleri

Ancak ilk kez kampanya yürüten Oz New Jersey’de yaşadı Yirmi yıldır, referandum diğer iki Cumhuriyetçi ile baş başa kaldı: eski serbest fon CEO’su Dave McCormick ve ön seçimin son günlerinde popüler hale gelen sağcı yorumcu Kathy Bornett.

Demokratlar bir odayı 50-50’ye bölmenin kontrolünü elinde tutmaya çalıştıkça, Tommy’nin Senato koltuğu genel seçimde en rekabetçi koltuklardan biri olabilir.

ABD Demokratik Senatosu Pennsylvania için adayı olan Vali John Fetterman, 1 Mayıs 2022’de Pennsylvania, Easton’daki Weatherbuilding Brewing Company’de bir toplantı ve kutlama etkinliğinde katılımcılarla bir selfie çekti.

Hannah Ayı | Reuters

Fitterman’ın başlıca rakipleri ABD Rep. Connor Lamp ve State Rep. Malcolm Kenyatta’yı yeneceği tahmin ediliyordu.

Ancak Fitterman’ın Senato girişimi, kampanya adayının felç geçirdikten sonra hastaneye kaldırıldığını ilan etmesiyle hafta sonu bir dönüş yaptı. Fitterman yaptığı açıklamada, hastalığın hayatının son günlerinde onu terk etmemesine rağmen tamamen iyileşmeyi umduğunu söyledi.

READ  Instagram çöktü

Salı öğleden sonra Demokratlar, Federman’ın kalp pili ile defibrilatör takmak için başarılı bir operasyonu tamamladığını öne sürdüler. Kampanyasına göre, iki buçuk saatten fazla süren işlemin ardından hastaneye kaldırılacak.

Bu büyüyen bir haber. Güncellemeler için tekrar kontrol edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.