Dow Jones, Fed toplantısı başladığında düşer; Elon Musk Twitter’ı hareket ettiriyor; Apple, MLS anlaşmasının ortasında

Dow Jones Sanayi Ortalaması, son merkez bankası toplantısının başlamasıyla yeniden düştü. tesla (DSLA) CEO Elon Musk, bir heyecan (TWTR) Bu hafta hareket edin. Elma (APL) Major League Soccer ile sözleşme imzalandıktan sonra ortaya çıktı.
X.Bu arada, üç hisse girdi bekliyor. Sağlık Eşitliği (Merkez) Satın alma noktası kontrol edildiğinde Quanta Hizmetleri (güç) Ve Ramago Kaynakları (METC) Yükseliş bazları oluşturun.

İlk verilere göre hem Nasdaq hem de New York Menkul Kıymetler Borsası düşüş yaşadı.

Bu arada, gösterge 10 yıllık Hazine bonosu geliri 10 baz puan artarak %3.47’ye yükseldi. West Texas Intermediate ham petrolü ilk kazançlarından vazgeçti ve %2’den fazla düşüşle varil başına 118 doların üzerinde işlem gördü.

Çalışma Bakanlığı’nın en son üretici fiyat endeksi verilerinin yayınlanmasından bu yana verim artıyor. Üretici fiyatları Nisan’da %0,5 yükseldikten sonra Mayıs’ta %0,8 arttı Econode derecelendirmeleri. Üretici enflasyonu yıllık bazda %10,8 artarak %11’lik tahminin biraz altında kaldı.

Bu, Federal Rezerv’in Salı günü son iki günlük politika toplantısına başlamasıyla birlikte geliyor. Fed’in finansal rasyosunda üç çeyrek puanlık artışa karşı çelişkiler bu hafta son enflasyon verileri nedeniyle arttı.

Nasdaq, borsa bölünmeleri nedeniyle karını kaybetti

Nasdaq, anahtar kodlarda iyi performans gösterdi. %0.2 gecikmeli yükseldi. பிந்துவோடுவோ (PDD) %12 kazançla daha iyi performans gösterdi.

S&P 500 %0,4 düşüşle kapandı. Havuz (Havuz) %5,2 düştüğü için büyük bir gerileme oldu.

S&P 500 Departmanlar çoğunlukla olumsuzdu. Sadece teknoloji ve enerji ilerlemiştir. Tüketici gıda maddeleri ve sağlık hizmetleri çok zayıftı.

Küçük şapkalar ayılar tarafından ısırıldı ve Russell 2000 %0,4 düştü.

Ancak büyüme stokları ayıları beslemeyi başarıyor. Yenilikçi IBD 50 ETF (FFTY), Büyüme hisseleri için bir Belvetere, seansı %0,8 artırdı.

READ  Polis raporu - NBC Chicago

Dow Jones Today: Apple hisseleri MLS anlaşmasıyla kazanç sağladı

Dow Jones Sanayi Ortalaması diğer önemli endekslerin gerisinde kalıyor. Bu yaklaşık 150 puan veya %0,5 daha azdır.

Küçük kar marjlarına rağmen, Apple hissesi en iyi ilerlemeyi sağlayan bileşenlerden biridir. Günün sonunda %0.7 yükseldi.

Şirketin, maçları yayın hizmetinde yayınlamak için Major League Soccer ile 10 yıllık bir anlaşma açıklamasının ardından geldi. Bu, şirket bu yıl Beyzbol Ligi maçlarını yayınlamaya başladıktan sonra oyun için başka bir hamle.

JPMorgan, Apple hissesinin fazla kilolu olduğunu ve şirketin Apple TV+ ile ilgili beklentiler konusunda iyimser olduğunu yineledi. Banka, 2025 yılına kadar yaklaşık 4,8 milyar dolar kazanmayı bekliyor.

Fakat boeing (B.A.Dow Jones Sanayi Ortalaması bugün yüzde 5.4 yükseldi. Procter ve Gamble (BG) %3,1 ile çok geride kaldı.

Elon Musk, Twitter toplantısına ev sahipliği yapıyor

TWTR hissesi Salı günü yükseldi. Sosyal medya şirketini satın almaya çalışan Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Perşembe günü Twitter çalışanlarıyla bir toplantı yapacak.

Garip yönetici, Perşembe günü sanal bir toplantıda önceden gönderilen çalışan sorularını yanıtlayacak. CNN’ye göre.

Belirsizlik Musk’ın 44 milyar dolarlık satın alımını çevreliyor.

Tesla başkanı, sosyal medya sitesindeki botların ve sahte hesapların sayısını öğrenmek için beklediği için anlaşmanın “askıya alındığını” söyledi.

Twitter hisseleri günü yüksek kapattı, ancak yine de %0.5 yükseldi. Temel hareketli ortalamasının altında kök salmıştır.

Tesla hisseleri de bazı kazanımlardan vazgeçti, ancak yine de %2.4’ü kapattı. Eski lider panosu yığını artık ondan çok uzakta duruyor 50 günlük hareketli ortalama.

TSLA, mevcut değerinin çok altında kök salmıştır. Entegrasyon 1.208.10 giriş, MarketSmith analiz gösterileri.


Getiriler artmaya devam ederken, piyasa büyük merkez bankası fiyat artışını bekliyor

READ  Biden Milyonlarca Öğrenci Kredisini Affetti; Eleştirmenler enflasyondan korkuyor

Dow Jones Çıkışı: 3 paylaşımlı göz girdisi

Health Equity satın alma limitinin üzerine çıktı Kısa saplı fincan 66.23’te ilk giriş ile. Bununla birlikte, tutamak, taban içinde son bir çekiş hissini korurken, uzunluk açısından 5 günlük minimum süreyi karşılamıyor. 72.80 olabilir En iyi satın alma noktasıVeya yeni kupanın sol üst köşesinden 10 sent.

Hisseler 50 günlük emrinden uzaklaşıyor. Genel performans iyi olsa da, gelir mükemmel değildi. Şu anda bir tane tutuyor EPS derecesi 99 ila 60.

Sağlık tasarruf muhasebesi firması EPS, son birkaç çeyrektir düşüş gösteriyor, ancak o yılın Ocak ayında sona erecek olan 2024 mali yılında toparlanması bekleniyor. Wall Street’in hisse başına kazancı %31 artarak 1,68 dolara yükseldi.

Yenilikçi formlar oluşturulduktan sonra, kişinin izleme listesine bir veya iki hisse senedi eklenmesi gerekir.

Quanta Services, satın alma noktası 138.56 olan bir el ile fincan tabanı geliştirdi. Hisseler, yaygın zayıflığın ortasında 50 günlük çizgide destek buldu.

Göreceli güç çizgisi, cesaret verici bir işaret olan yeni yeni zirvelere ulaştı. Şirket, art arda üç çeyrek boyunca EPS ve satış büyümesini hızlandırdı. Motive edici eylemi ona bir yer kazandırdı Salı günü lider tablosu izleme listesi.

Enerji en sıcak kısım olmaya devam ediyor ve kömür rezervleri Ramco Resources, 21.10’luk potansiyel bir satın alma noktası ile kupa tabanını oluşturdu.

Nisan ayından bu yana ilk kez hisse geçen hafta 50 günün en yüksek seviyesinden toparlandı. Kömür Endüstrisi Grubu şu anda zirvede oturuyor 197 IBD endüstri grubu Altı aylık karşılaştırmalı performansa dayalıdır.

Analistler, tüm yıl karının 2022’de %559 artarak hisse başına 5,93 dolara yükseldiğini söyledi. Big Money, son haftalarda hisse senedi alıyor. MarketSmith verilerine göre.

READ  Anne H'nin Araba Kazasından Oluşan Beyin Hasarından Sonra "Hayatta Kalması Beklenmiyor" - The Hollywood Reporter

Twitter’da Michael Larkin’i takip edin @IBD_MLarkin Büyüme stokları ve analizleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

MarketSmith: Araştırma, çizelgeler, veriler ve eğitim tek bir yerde

Bunlar şimdi satın almak ve izlemek için en iyi 5 hisse senedi

Bu Ultimate Warren Buffet hissesi, ancak satın almak istiyor musunuz?

Yazılım geliştirme stoklarını satın alın, görüntüleyin veya satın

Bu, Donald Trump’ın son hissesi: DWAC bunu satın alabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.