Dolph Lundgren, ‘Rocky’ hayranlarının Stallone ‘Draco’ spinoff’unda ‘rahatlayabileceğini’ söyledi: ‘Temas halindeyiz’

Dolph Lundgren En son tartışmalar hakkında “rekoru düzeltmek için sosyal medyaya gitti”.Kayalık“Doğru. Çeşitlilik MGM 28 Temmuz’da geliştirdiğini duyurdu. Bir “Draco” yan filmi Duyuru daha sonra senarist Robert Laughton ile birlikte “Rocky” franchise yaratıcısı ve oyuncusu tarafından kınandı. Sylvester Stallone. Lundgren, Stallone filme karşı konuştuktan sonra “Rocky” hayranlarına rahatlamalarını söyledi ve Stallone’un otomatik olarak dahil olacağını varsaydıktan sonra olası bir yan ürün hakkında Stallone ile temasa geçtiğini doğruladı.

Lundgren, “Olası bir ‘Draco’ yan ürünü hakkında rekoru kırmak için. Onaylanmış bir senaryo yok, kontrat yok, yönetmen yok, şahsen arkadaşım Sly Stallone’un yapımcı hatta oyuncu olarak dahil olduğu izlenimine kapıldım.” “Geçen hafta bir basın sızıntısı oldu, bu talihsiz bir durum. Bay Balboa ile temas halinde – tüm hayranlar rahatlayabilir… işte buyrun.”

Variety’den daha fazlası

“Draco” yan dizisiyle ilgili arsa ayrıntıları açıklanmadı, bu nedenle projenin ilk çıkışını “Rocky IV”te Ivan Drago olarak yapan Lundgren’in mi yoksa Drago’nun oğlu Victor’u canlandıran Florian Mundenua’nın mı oynayacağı belli değil. .Ümit etmek II”, rollerini tekrar gözden geçirecek.

Stallone, spinoff filmi hakkında “Hayranlardan özür dilerim, Rocky karakterlerinin bu parazitler tarafından istismar edilmesini asla istemedim” dedi. “Yani, Dolph’a saygı duymaktan başka bir şeyim yok ama arkamdan neler döndüğünü bana anlatmasını istiyorum. Gerçek arkadaşlarını yakın tut.

Temmuz, Stallone’un “Rocky” serisi hakkında ilk konuştuğu zaman değil. Daha önce yapımcı Irwin Winkler’ı ona dizi üzerinde herhangi bir kontrol vermediği için eleştirdi ve “Irwin ‘Rocky’yi 47 yılı aşkın bir süredir kontrol ettikten ve şimdi ‘Creed’i kontrol ettikten sonra, en azından biraz olsun istiyorum. [of] Haklarımdan geriye kalanları, sadece çocuklarınıza vermeden önce.

READ  Özel: Musk'ın Twitter anlaşma tehditleri buz kaynaklarına yeni fon sağlıyor

Lawton, “Draco” için, ilk “Rocky” filminin yapımıyla ilgili özel senaryosu “Becoming Rocky” ile MGM yöneticilerini etkiledikten sonra filmin yazarı olarak işe alındı.

Lawton yaptığı açıklamada, “Bu fırsat için son derece alçakgönüllü ve minnettarım ve buna senarist olan ‘Rocky’ serisinin büyük bir hayranı olarak yaklaşıyorum.” Dedi. Çeşitlilik.

“Draco” yan ürünü öncesinde, Michael B. Jordan’ın yönettiği “Creed III” 3 Mart 2023’te sinemalarda.

Çeşit En İyisi

Üye olmak Çeşit Bülteni. En son haberler için bizi takip edin Facebook, heyecanVe Instagram.

Makalenin tamamını okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.