Devrimci Golden State Warriors, eski okul balosunu kucakladı ve Luca Doncic ve Dallas Mavericks’i mağlup etti.

SAN FRANCISCO – Bir şey doğdu Stephen Curry Golden State Warriors neredeyse üç yıl sonra ilk resmi unvan arayışını gerçekleştirdiğinde: o artık yaşlı bir adam.

Curry, Warriors’ın Mavericks’in San Francisco’ya gelişine hazırlanırken NBA’in muhteşem performansını düşünerek, “Bu adamlardan bazılarına baktığınızda, ne kadar genç olduklarını hatırlatıyorsunuz” dedi. “Jason Tottam 24 yaşında. Luke [Doncic] 23 yaşında. Evet [Morant] 22 yaşındaydı. Bu, ‘Cehennem, onlar gerçekten genç’ diye düşündüğünüz tek kısım. O yaşta ne yaptığınızı düşünüyorsunuz ve bu sahneye girmeye çalışıyorsunuz. [play] Playoff basketbolu.”

NBA uzun zamandır bir gerontokrasi, gururdan vazgeçmeden önce yeni başlayanların okuluna saygı duyan -ve bazen zulme- saygı duyan veterinerler tarafından yönetilen bir lig. Son yıllarda bazı NBA yıldızları, Şampiyonluk kupasını erken zirveye taşıyor – kesinlikle çok fazla yardım almadan değil. 34 yaşında kıdemli bir politikacı olarak mezun olan Amerika’nın uzun zamandır sevgili küçük kardeşi Carrie’yi kaybeden Danzig, yolunu hızlandırmayı planlıyor.

Warriors’ın Çarşamba gecesi Chase Center’da Dallas Mavericks’i 112-87 mağlup ettiği ilk maçtaki galibiyeti, NBA’de şampiyonlukların hala en iyi ilham kaynağı olduğunu zamanında hatırlattı. Mavericks’in sert savunma muhafızları tarafından korunmasına rağmen reggie öküz, Tonsik’in büyük ve yuvarlanma saldırısının hedefi, zaman zaman serbest atış çizgisinden doğal olmayan şekilde hatalı bir ikinci defans oyuncusu tarafından yıldırım çarpmasıydı. Bu Batı Konferansı finalinin ilk maçında tüm oyuncuları sayı (21), ribaund (12) ve asist (dört, dördü berabere kaldı) bakımından önde götürdü ve playoff kariyerinde ilk kez bunu üç maçta da yaptı. bölümler. ESPN istatistikleri ve bilgi verileri.

Carrie, “Bu platformda çok rahatız” dedi. “Buraya geri döndüğünüz için çok minnettarım ve fırsatın kaçmasına izin vermemek için daha büyük bir aciliyet duygusu var. Kim bilir nasıl oynanır, ama her bölümünden zevk alıyorum. Biliyorum. Kil [Thompson] Yani, biliyorum Tremond [Green] Bunun nedeni, iki yıldır yılın bu zamanında anlamlı oyunlar oynamamış olmamızdır. Bu özel.”

READ  En Son Ukrayna-Rusya Savaşı Haberleri: Canlı Güncellemeler

Victory Curry veya Warriors, ticari marka tarzlarının en sanatsal sergisi değil. İlk başta acildiler ve kasa için patentli bölünmüş kesim için bazı klasik klipler vardı. Bununla birlikte, Warriors’ın sürekli olarak telepati gösterdiği, Green’in defansif savunmasının Dallas şut girişiminin yüksek bir yüzdesini yok ettiği veya Curry’nin bir geri çekilme nezaketiyle beladan kurtulduğu çok sayıda örnek oldu. kevon looney. Warriors, gecenin çoğunu Tonzi’nin yarı sahada ayrı ayrı ele geçirmesine izin vermek isteyen Mavericks’e karşı çevirdi. Savunma görevi için teşekkürler Andrew WigginsWarriors Danzig’in ilk konferans finali hayatını zorlaştırdı.

Ayrıca, Golden State’in 2022’de NBA basketbolunu belirleyecek trendlerde ne kadar etkili olduğunu bildiren dizinin açılış oyuncusu. 19 Warriors’ın iniş sırasında geçtikleri virajın ötesinde yaptıklarından daha fazla şutları ve mesafeyi en üst düzeye çıkarmak için bir gecede 5-out programı yürüttüler. Warriors her zaman iç savunmasını ve yenilenmesini en üst düzeye çıkarmak için sınırlı bir menzile sahip ince bir merkeze güvendi ve Uzun Orta Menzilden kenarda yaptıklarından iki kat daha fazla atış yaptı.

2010’larda ligde devrim yaratan bir takım için, Golden State olumlu bir şekilde Jurassic’ti – ve tamamen etkiliydi.

Thompson, “Takımlar bizi 3 sayı çizgisinden atıyor” dedi. “Yılın bu zamanı – [coach] Steve [Kerr] Her zaman üzerine eğilin – bu orta mesafe atlama olacaktır. Andrew, Steff ve ben, [Jordan Poole]Bu gece işimize yaradı.”

READ  Tüm Yellowstone Milli Parkı girişleri geçici olarak kapatıldı

En ateşli idealistlerin bile orta çağda pragmatizmi benimsemesi alışılmadık bir durum değil. Büyüklüğe tırmanırken, Warriors olağan NBA basketbol kurallarını çiğnedi, bazılarını yeniden yazdı ve yenilerini tasarladı. Şimdi, üç yıldır vahşi doğada yaralanan ve önemli katkı sağlayanları kaybeden ekip, Homespoon Warriors bilgeliği ve pratik sihrin birleşimini benimsedi.

Warriors, Dallas’ın geçen hafta Phoenix Sun’a yaptıkları korkunç atışları yansıtmayabileceğini tam olarak takdir etse de, Mavs’in seride ileriye dönük çabanın dörtte üçünden fazlasını kaçırması pek olası değil.

Geçen hafta sonu Davidson College’dan mezun olan Curry, yeni bir NBA yıldızları sınıfı için bir akıl hocası ve yarışmacı. Nispeten geç çiçek açan Curry, Warriors’ın konferans yarı finallerinde Memphis Grizzlies’e karşı kazandığı zafer sırasında Morant’ın çalışmasına ve liderliğine hayran kaldı. Curry, gelecekte Grizzly’nin genç sanatçısını durdurmanın kolay olmayacağını da kabul etti.

Ancak yaş, özgüveni doğrular. Üç yüzük, iki MVP ödülü ve NBA basketbolunu oynama şeklini değiştiren bir adam ona içgüdülerine hatasız güvenebileceğini söylüyor. Age, Curry’ye saatin işliyor olduğunu hatırlatıyor.

Curry, 1. maçtan önce, “‘Yaşlı çocuk’ etiketini talep etmeye çalışmıyorum. “Ama bunu yapmak için bize ne kadar açlar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.