Denizciler-Melekler kavgası: Yumruklar atılıyor, Jesse Winker atlıyor, sekiz çıkış ateşli bir kavgaya yol açıyor

Aralarında birkaç askerin durduğu yerde değil, gerçek bir kavga çıktı. Seattle Deniz Piyadeleri Ve Los Angeles Melekleri Pazar günü Anaheim’da. Çok sayıda yumruk atıldı ve çok fazla dram yaşandı, bu da beyzbol bir süreliğine bir daha başlamadığı anlamına geliyordu. Sonunda, sekiz ihraç vardı – altı oyuncu ve iki yönetici.

Aslında her şey cumartesi gecesi başladı. Dokuzuncu devrede, lobut durağına giderken Mike Trout’un kafasına bir atış yaklaştı. Angels yıldızı mutlu değildi ve oyundan sonra daha fazlasını söyledi.

Trout, “İçeri giremiyorsan, içeri girme” dedi.ocregister.com aracılığıyla) “Bana vuracaksan kaburgalarımdan vur. Kafama vurma. Amaç bu mu bilmiyorum ama… Kafaya bir şey yok, bunu yapma.”

Bu, oyuncular arasında yaygın ve makul bir nakarattır. Saatte 95 milden fazla sert bir cisim fırlatırken kafadan uzak durun. Mariners sürahi Eric Swanson, sahanın kendisinden uzakta olduğunu söyledi.

Ne olursa olsun, Pazar gününe taşınmış gibi görünüyor.

Angels açıcı Andrew Wands, önce Mariners yıldızı Julio Rodriguez’in kulesini parçaladı.

Sonraki turda Wands, Jesse Winger’a bir atışla vurdu. Kanat oyuncusu, sitesini ele geçiriyor gibiydi, ancak Angels ördek çıkışından biri dikkatini çekti ve sonra kaçtı. Winker, geçici Angels menajeri Bill Nevin ile tartıştı. Winger ve Mariners’ın kısa oyuncusu JP Crawford, sıraları yok etmek için bir kavga sırasında yumruk attı. Görmek:

Hakemler ortalığı toparlamaya çalışırken, Melekler içinde ay çekirdeği bulunan bir kabı Rizal Iglesias’ın yanına atmaya karar verdi ve bir an için işler tersine dönmeye başladı.

Cezaları bekleyin çünkü bu dövüşte birçok oyuncunun birden fazla yumruk attığını görebilirsiniz. Ortalık yatışınca hakemler elendi: Nevin, Winker, Crawford, Rodriguez, Iglesias, Wands, Angels rahatlatıcı Ryan Deborah ve Mariners menajeri Scott Service.

READ  Bir Microsoft hackathonunda PS5 benzeri 'madalyalara' sahip yeni bir Xbox başarı sistemi tasarlandı

Bu, iki takım arasında son 11 gün içinde oynanan sekizinci maç. Angels geçen haftanın dördünü kazandı, ancak Mariners serinin ilk üç maçını aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.